HP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Wystaw opinię o produkcie
| Ogólne | |
|---|---|
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - laser - kolorowy |
| Liczba Użytkowników | Liczba użytkowników - 5-15 |
| Drukarka | |
|---|---|
| Prędkość drukowania | Do 33 str/min - czarno-białe - A4 (210 x 297 mm) Do 35 str/min - czarno-białe - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) Do 33 cali na minuę - duplex - A4 (210 x 297 mm) Do 35 cali na minuę - duplex - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) Do 33 str/min - kolor - A4 (210 x 297 mm) Do 35 str/min - kolor - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) Do 4.6 str/min - pionowa czarna - A5 (148 x 210 mm) Do 4.6 str/min - kolor - A5 (148 x 210 mm) Do 55 str/min - pozioma czarna - A5 (148 x 210 mm) Do 55 str/min - kolor - A5 (148 x 210 mm) |
| Wbudowane urządzenia | Wyświetlacz LCD QVGA 2,7",24-key pad |
| Rozmiar ekranu podglądu | 2.7" |
| Technologia przyłączania | Przewodowa |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,USB 2.0 host |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 1200 x 1200 dpi |
| Technologia wygładzania obrazu | HP ImageREt 3600 |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Obsługa PostScript | Standard |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 6 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 7 sek |
| Standardowe języki drukarki | PCL 5C,PostScript 3,PCL 6,PDF 1.7 |
| Dołączone czcionki | 105 x TrueType 92 x PostScript 3 |
| Cechy drukarki | Kieszeń integracji sprzętu,kalibracja PANTONE,Technologia Instant-on,świadectwo Mopria,Automatyczne Włączanie,Automatyczne wyłączanie |
| Obługa nośników | Taca uniwersalna na 100 arkuszy,podajnik papieru na 550 arkuszy |
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | 1.2 GHz |
| RAM | |
|---|---|
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 1 GB (maks.) |
| Pamięć fleszowa | |
|---|---|
| Pamięć fleszowa | 4 GB |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Koperty,folie do przezroczy,etykiety,papier zwykły,papier bezdrzewny bond,papier makulaturowy,opaque film,papier,tektura,papier o ciężkiej gramaturze,papier o lekkiej gramaturze,papier z dziurkowany,papier ze wstępnym nadrukiem |
| Klasa nośników | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 76 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 216 mm x 356 mm |
| Rozmiary nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),Executive (184 x 267 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),A6 (105 x 148 mm),100 x 150 mm,216 x 297 mm,JIS B5 (182 x 257 mm),101,6 x 152,4 mm,Statement (139,7 x 215,9 mm),76 x 127 mm,127 x 177,8 mm,Oficio (216 x 343 mm),215.9 x 330.2 mm,127 x 203.2 mm,JIS B6 (128 x 182 mm),102 x 148 mm,RA4 (215 x 305 mm) |
| Rozmiary kopert | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm) |
| Gramatura nośnika | 60 g/m2 - 220 g/m2 |
| Całkowita pojemność nośników | 650 arkusze |
| Podajniki nośników | Podajnik boczny:1 x automatyczny - 100 arkusze - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 220 g/m2 Taca wejściowa:1 x automatyczny - 550 arkusze - 216 x 297 mm waga:60 g/m2 - 220 g/m2 Taca wyjściowa:automatyczny - 250 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 1200 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych | 250 arkusze |
| Cykl pracy | |
|---|---|
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 80000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 2000 - 8500 pages |
| Praca w sieci | |
|---|---|
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Nazwa karty sieciowej | HP Jetdirect |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1,Telnet,SNMP 3,IPP,SNMP 2c,HTTP,NDS,HTTPS,TFTP,IPPS,SLP |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka | Kerberos,LDAP,Apple Bonjour,TLS,IPsec,802.1x,EAP-TLS,PEAP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 2 x USB 2.0 host - 4 pin USB Typ A 1 x Gigabit LAN - RJ-45 |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x Toner (czarny) - do 5500 stron ISO/IEC 19798 1 x Toner (cyjan) - do 3500 stron ISO/IEC 19798 1 x Toner (magenta) - do 3500 stron ISO/IEC 19798 1 x Toner (żółty) - do 3500 stron ISO/IEC 19798 1 x Pojemnik na zużyty toner |
| Zgodność z normami | FCC Class A certified,CISPR 22 Class A,CECP,EN 61000-3-3:2008,EN 61000-3-2:2006+A1:2009+A2:2009,EN 62479:2010,EN 55022:2010 Class A,ICES-003 issue 5 Class A,IEC 62479:2010,EN 60825-1:2007,FCC CFR47 Part 15 A |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 589 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 28.5 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 2.17 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny | UNIX,Android,Microsoft Windows Vista (32/64 bits),Ubuntu 10.04,Microsoft Windows 7 (32/64 bits),Microsoft Windows XP (32/64 bits) SP3,Apple MacOS X Lion 10.7,Apple iOS,Ubuntu 11.10,Ubuntu 12.04,Windows 8 (32/64 bits),openSUSE 12.2,Apple MacOS X 10.8,Red Hat Fedora 17,Ubuntu 12.10,Windows 8.1 (32/64 bits),Apple MacOS X 10.9,Red Hat Fedora 18,openSUSE 12.3,Linux Mint 13,Microsoft Windows RT 8.1,Ubuntu 13.04,Ubuntu 13.10,Ubuntu 14.04,Red Hat Fedora 19,Microsoft Windows RT 8,Linux Mint 14,Linux Mint 15,Apple MacOS X 10.10,openSUSE 13.1,Windows 10 (32/64 bits),Red Hat Fedora 20,Linux Mint 16,Linux Mint 17,BOSS GNU/Linux 3.0,BOSS GNU/Linux 5.0,Ubuntu 14.10,Debian Linux 6.0.x,Debian Linux 7.x |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Blue Angel | Tak |
| ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji:następny dzień roboczy |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Minimalna temperatura pracy | 15 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 80% |
| Emisja dźwięku (w stanie czuwania) | 32 dBA |
| Emisja dźwięku (w czasie pracy) | 51 dBA |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 45.8 cm |
| Głębokość | 47.9 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 27.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość (transport) | 60 cm |
| Głębokość (transport) | 50 cm |
| Wysokość (transport) | 59.8 cm |
| Waga (transport) | 31.3 kg |
Kod produktu: 7ZU81A
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Laserowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 13000
- Wydajność tonera kolor [stron] 10000
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 33
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 33
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 6,7
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 7,6
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 49 000 - 90 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Opcjonalnie
- Wireless - druk przez WiFi Opcjonalnie
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Opcjonalnie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 220
- Ilość podajników w standardzie 2
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 650
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 1200
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 250
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów Podajnik 1: A4, RA4, A5, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 × 15 cm, A6, 16K, koperty (B5, C5 ISO, C6, DL ISO); Niestandardowy: od 76 × 127 do 216 × 356 mm; Podajnik 2: A4, A5, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 × 15 cm, A6, 16K; Niestandardowy: od 102 × 148 do 216 × 297 mm; Opc
- Obsługa rodzajów nośników Papier (zwykły, o niskiej gramaturze, typu bond, makulaturowy, o średniej gramaturze, o dużej gramaturze, o średniej gramaturze błyszczący, o dużej gramaturze błyszczący, o bardzo dużej gramaturze, o bardzo dużej gramaturze błyszczący, karton, formatu poc
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS macOS 10.13 High Sierra
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki HP PCL 6; HP PCL 5c; Emulacja HP Postscript Level 3, bezpośrednie drukowanie plików PDF (wer. 1.7), XPS
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 5500
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 3500
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 400
- Głębokość produktu [mm] 479
- Szerokość produktu [mm] 458
- Waga w opakowaniu [kg] 31,3
- Waga produktu (netto) [kg] 27,5
- Wysokość opakowania [mm] 598
- Głębokość opakowania [mm] 500
- Szerokość opakowania [mm] 600
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 51
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 589
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 28,5
Opis
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.