Brother DCP-L8410CDW Urządzenie wielofunkcyjne kolor
Wystaw opinię o produkcie
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Laser - kolorowy |
| Zalecana ilość miesięczna | 3000 stron |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 3.7" |
| Wyświetlacz Obsługa Kolorów | Kolor |
| Cechy wyświetlacza | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,skanuj do hosta USB |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 512 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 31 str/min (mono) / do 31 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 1200 x 600 dpi (mono) / do 1200 x 600 dpi (kolor) |
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Maks. kopii | 999 |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 2400 x 600 dpi (mono) / do 2400 x 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 31 str/min (mono) / do 31 str/min (kolor) |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 6,BR-Script 3,PDF 1.7,XPS |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 15 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 15 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 2400 dpi |
| Rozdzielczość interpolacji | 19200 x 19200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Wewnętrzna głębia koloru | 48-bit |
| Szczegóły Rozdzielczości Skanowania | 1200 x 600 dpi - podajnik automatyczny 1200 x 2400 dpi - płaskie łoże |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Maks. format oryginału | 215.9 x 355.6 mm |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 50 arkusze |
| Min rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 163 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,cienki papier,gruby papier |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),Executive (184 x 267 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),A6 (105 x 148 mm),Folio (216 x 330 mm) |
| Rozmiar koperty | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),Com-10 (105 x 241 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm),Monarch (98,4 x 190,5 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 300 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 50 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 150 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | ADF - 50 arkusze rozmiar:105 x 147.3 mm - 215.9 x 355.6 mm waga:64 g/m2 - 90 g/m2 Taca wejściowa - 250 arkusze - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 105 g/m2 Podajnik boczny - 50 arkusze rozmiar:76,2 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 163 g/m2 Taca wyjściowa - 150 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 31 str/min (A4) - czarno-biały Drukowanie:do 31 str/min (A4) - kolor Drukowanie:do 14 ark/min (A4) - dupleks czarno-biały Drukowanie:do 14 ark/min (A4) - kolor dwustronne Skanowanie:do 28 cali na minuę - czarno-biały Skanowanie:do 28 cali na minuę - kolor Drukowanie:do 33 str/min (Letter A) - czarno-biały Drukowanie:do 33 str/min (Letter A) - kolor Drukowanie:do 14 ark/min (Letter A) - dupleks czarno-biały Drukowanie:do 14 ark/min (Letter A) - kolor dwustronne Kopiowanie:do 31 str/min - czarno-biały Kopiowanie:do 31 str/min - kolor |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x USB host - 4 pin USB Typ A 1 x Gigabit LAN - RJ-45 |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Kerberos,LDAP,SSL,WEP,WPA-PSK,TLS,IPsec,802.1x,WPA2-PSK,TKIP,AES,ARP,TTLS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux,MS Windows Server 2008 R2 x64 Edition,MS Windows Server 2012 x64 Edition,Android,iOS,MS Windows Server 2008 (32/64-bits),MS Windows Server 2012 R2 x64 Edition,MS Windows 7 (32/64 bitów),Apple Mac OS X 10.10,Windows 8 (32/64-bits),Windows 8.1 (32/64-bits),Windows Phone,Windows 10 (32/64-bits),Apple Mac OS X 10.11,macOS 10.12,MS Windows Server 2016 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 580 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 70 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 10 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Czas wydruku pierwszej kopii w trybie czarno-białym | 16 sek |
| Czas wydruku pierwszej kopii w trybie koloru | 17 sek |
| Akcesoria w zestawie | Kabel telefoniczny |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x kaseta (czarny) - do 3000 stron 1 x kaseta (cyjan) - do 1800 stron 1 x kaseta (magenta) - do 1800 stron 1 x kaseta (żółty) - do 1800 stron 1 x bęben - do 50000 stron 3 strony na zadanie 1 x jednostka przekazu - do 130000 stron 3 strony na zadanie 1 x pojemnik na zużyty toner - do 50000 stron - Brother WT320CL |
| Zgodność ze standardami | Nordic Swan |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Blue Angel Compliant | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 43.5 cm |
| Głębokość | 52.6 cm |
| Wysokość | 53.9 cm |
| Waga | 27.6 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość transportowa | 66.3 cm |
| Głębokość transportowa | 54.2 cm |
| Wysokość transportowa | 65.4 cm |
| Waga transportowa | 33.3 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 44 dBA (stan jałowy) / 49 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–80% (niekondensująca) |
Kod produktu: DCPL8410CDWYJ1
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Laserowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 6500
- Wydajność tonera kolor [stron] 4000
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 2400x600
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 2400x600
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 31
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 31
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 15
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 15
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania PDF, PDF (zabezpieczony, podpisany), PDF/A, JPEG, XPS, TIFF
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
- Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 31
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 31
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 1200x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 163
- Ilość podajników w standardzie 3
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 50
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 1100
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 150
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, A5, A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, koperty (COM-10, DL, C5, Monarch)
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, papier makulaturowy, papier bond, papier kolorowy, papier firmowy, papier błyszczący, papier o niskiej gramaturze, papier o wysokiej gramaturze, etykiety, koperty (cienkie, grube)
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.10 Yosemite
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki PCL 6, BR-Script 3 (emulacja języka PostScript 3T), PDF (1.7), XPS (1.0)
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 3000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 1800
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 539
- Głębokość produktu [mm] 526
- Szerokość produktu [mm] 435
- Waga w opakowaniu [kg] 33,3
- Waga produktu (netto) [kg] 27,6
- Wysokość opakowania [mm] 654
- Głębokość opakowania [mm] 542
- Szerokość opakowania [mm] 663
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 49
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 580
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 70
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.