Brother MFC-L3770CDW Urządzenie wielofunkcyjne kolor
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | Brother MFC-L3770CDW - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Super G3 - papier zwykły |
| Technologia druku | LED (kolorowy) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 30000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 300 - 1500 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 24 str/min (mono) / do 24 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 x 600 dpi (mono) / do 600 x 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Kopiowania | Do 600 x 600 dpi (mono) / do 600 x 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 24 str/min (mono) / do 24 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 2400 x 600 dpi (mono) / do 2400 x 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Drukowania | Do 2400 x 600 dpi (mono) / do 2400 x 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| System kompresji danych | MH,MR,MMR,JBIG |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,203 x 392 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 2400 dpi |
| Wyświetlacz | 3.7" |
| Rozmiar oryginału | Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 50 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,cienki papier,gruby papier,papier błyszczący |
| Pojemność nośników standardowych | 280 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 30 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 150 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB,NFC |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Skanowanie do e-mail,skanuj do FTP,skanuj do SMB,skanowanie do SharePoint,skanuj do hosta USB |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 41 cm x 50.9 cm x 41.4 cm |
| Waga | 24.5 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak,Tak |
| Gwarancja producenta | 3 lata gwarancji dla zarejestrowanych produktów |
Kod produktu: MFCL3770CDWYJ1
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku LED
- Wydajność tonera mono [stron] 3000
- Wydajność tonera kolor [stron] 2300
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 2400x600
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 2400x600
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 24
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 24
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 14
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 14
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
- Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 24
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 24
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Tak
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 163
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 50
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 280
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 150
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów Podajnik standardowy - A4, Letter, A5, A5 (długa krawędź), A6, Executive, Podajnik wielofunkcyjny - szerokość od 76,2 do 216 mm, długość od 116 do 355,6 mm (automatycznego druk dwustronny obsługuje tylko A4 ), ADF - szerokość 105 do 215,9 mm, długość 147,
- Obsługa rodzajów nośników Podajnik standardowy - Papier zwykły i ekologiczny (60 - 163 g/m2), Podajnik wielofunkcyjny - Papier zwykły i ekologiczny (60 - 163g/m2), ADF – Papier zwykły i ekologiczny (60 – 105 g/m2)
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki Script3 PCL6, BR-PDF v.1.7, XPS v. 1.0
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Kabel faksu w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 1000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 414
- Głębokość produktu [mm] 509
- Szerokość produktu [mm] 410
- Waga w opakowaniu [kg] 28,9
- Waga produktu (netto) [kg] 24,5
- Wysokość opakowania [mm] 568
- Głębokość opakowania [mm] 523
- Szerokość opakowania [mm] 623
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 47
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 430
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 75
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.