Brother MFC-L6800DW Urządzenie wielofunkcyjne mono
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | Brother MFC-L6800DW - drukarka wielofunkcyjna - czarno-biały |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Super G3 - papier zwykły |
| Technologia druku | Laser (monochromatyczny) |
| Zalecana ilość miesięczna | 7500 stron |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 1200 x 600 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 46 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| System kompresji danych | MH,MR,MMR,JBIG |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,203 x 392 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 4.85" |
| Rozmiar oryginału | Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 80 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,cienki papier,gruby papier |
| Pojemność nośników standardowych | 570 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 50 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 250 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,Wi-Fi(n),host USB,NFC |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,skanowanie do folderu,skanuj do FTP,skanuj do SMB |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 49.5 cm x 51.8 cm x 42.7 cm |
| Waga | 18.9 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak,Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 2 l. |
Kod produktu: MFCL6800DWRF1
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Laserowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 12000
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 46
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 7,5
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania PDF, PDF (zabezpieczony, podpisany), PDF/A, JPEG, XPS, TIFF
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
- Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 90 000 - 190 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 46
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 1200x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Tak
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 200
- Ilość podajników w standardzie 3
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 520
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 80
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 2730
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 250
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, Letter, A5, A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal, koperty
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, papier firmowy, papier kolorowy, papier o niskiej gramaturze, papier o wysokiej gramaturze, papier makulaturowy, papier bond, etykiety, koperty (cienkie, grube)
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki PCL 6, BR-Script 3, IBM ProPrinter (XL), Epson FX (850), PDF (1.7), XPS (1.0)
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 8000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 518
- Głębokość produktu [mm] 427
- Szerokość produktu [mm] 495
- Waga w opakowaniu [kg] 22,9
- Waga produktu (netto) [kg] 18,9
- Wysokość opakowania [mm] 659
- Głębokość opakowania [mm] 526
- Szerokość opakowania [mm] 599
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 57
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 745
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 34
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.