Brother MFC-L9570CDW Urządzenie wielofunkcyjne kolor
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | Brother MFC-L9570CDW - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Super G3 - papier zwykły |
| Technologia druku | Laser (kolorowy) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 80000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 6000 stron |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 31 str/min (mono) / do 31 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 1200 x 600 dpi (mono) / do 1200 x 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 31 str/min (mono) / do 31 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 2400 x 600 dpi (mono) / do 2400 x 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| System kompresji danych | MH,MR,MMR,JBIG |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,203 x 392 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 2400 dpi |
| Wyświetlacz | 7" |
| Rozmiar oryginału | 215.9 x 355.6 mm (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 80 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,cienki papier,gruby papier,papier błyszczący |
| Pojemność nośników standardowych | 300 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 2380 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 50 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 150 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,Wi-Fi(n),host USB,NFC |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,skanuj do FTP,skanowanie do SharePoint,skanowanie do OCR,skanuj do hosta USB,skanowanie do serwera poczty elektronicznej |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 49.5 cm x 52.6 cm x 54.9 cm |
| Waga | 29.7 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak,Tak |
Kod produktu: MFCL9570CDWRE1
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Laserowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 9000
- Wydajność tonera kolor [stron] 9000
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 31
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 31
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 15
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 15
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
- Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 49 000 - 90 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 31
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 31
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 1200x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Tak
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 163
- Ilość podajników w standardzie 3
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 80
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 2460
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 150
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, Letter, A5, A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, koperty (COM-10, DL, C5, Monarch)
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, papier firmowy, papier kolorowy, papier o niskiej gramaturze, papier o wysokiej gramaturze, papier makulaturowy, papier bond, etykiety, koperty, papier błyszczący
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.10 Yosemite
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki PCL 6, BR-Script 3, PDF (1.7 - bezpieczne drukowanie), XPS (1.0 - bezpieczne drukowanie)
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 6500
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 6500
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 549
- Głębokość produktu [mm] 526
- Szerokość produktu [mm] 495
- Waga w opakowaniu [kg] 36,1
- Waga produktu (netto) [kg] 29,7
- Wysokość opakowania [mm] 726
- Głębokość opakowania [mm] 652
- Szerokość opakowania [mm] 675
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 49
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 580
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 70
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.