Epson Drukarka ITS M1180 Drukarka mono
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Epson Drukarka ITS M1180 Drukarka mono
| Ogólne | |
|---|---|
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - strumieniowa - monochromatyczny |
| Liczba Użytkowników | 1-3 użytkowników |
| Drukarka | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson PrecisionCore |
| Konfiguracja dyszy | 400 dysz |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 2,8 pl |
| Zbiornik Uzupełniany | Yes |
| Prędkość drukowania | Do 39 str/min - czarno-białe Do 20 str/min - Czerń i biel (ISO/IEC 24734) Do 9 str/min - Dwustronne czerń i biel (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm) |
| Technologia przyłączania | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 1200 x 2400 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Czerń i Biel) | 1200 x 2400 dpi |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 6 sek |
| Standardowe języki drukarki | PCL 5E |
| Obługa nośników | Podajnik papieru na 250 arkuszy,taca uniwersalna na 1 arkusz |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Papier zwykły |
| Klasa nośników | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Rozmiary nośników | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Gramatura nośnika | 64 g/m2 - 90 g/m2 |
| Całkowita pojemność nośników | 250 arkusze |
| Podajniki nośników | Taca wejściowa:1 x automatyczny - 250 arkusze - Legal (216 x 356 mm) waga:64 g/m2 - 90 g/m2 Podajnik wielofunkcyjny:1 - 1 arkusz Taca wyjściowa:1 - 100 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 251 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych | 100 arkusze |
| Cykl pracy | |
|---|---|
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 20000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 1500 stron |
| Praca w sieci | |
|---|---|
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka | Wi-Fi Direct |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB 2.0 1 x LAN - RJ-45 |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x uzupełnianie tuszu (czarny) - do 11000 stron |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 230 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 14 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP Professional x64 Edition SP2,Microsoft Windows Server 2008 R2,Microsoft Windows XP SP3,Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits),Apple MacOS X 10.7.x,Apple MacOS X 10.6.8,Apple MacOS X 10.8.x,Microsoft Windows Server 2012 R2,Apple MacOS X 10.9.x,Microsoft Windows Server 2003 R2 (64-bit),Apple MacOS X 10.10.x,Microsoft Windows Server 2012 (64-bit),Apple MacOS X 10.11.x,Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10,Microsoft Windows Server 2016 |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok / 100 000 str. - u użytkownika |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku (w czasie pracy) | 56 dBA |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 37.5 cm |
| Głębokość | 34.7 cm |
| Wysokość | 15.1 cm |
| Waga | 6.2 kg |
812,20 zł
Cena
812,20 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
812,20 zł
Promocja trwa do %s
Cena w innych sklepach:
852,85 zł
999,00 zł
Cena
999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
999,00 zł
Promocja trwa do %s
Cena w innych sklepach:
1 049,00 zł
Negocjuj cenę
duża ilość
Kod produktu: C11CG94403
Cechy produktu
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Atramentowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 6000
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x2400
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 39
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 6
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 90
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 250
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 100
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4 (21.0x29,7 cm), Legal, A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), B6 (12,5x17,6 cm), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki PCL5e, PCL6
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 11000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 151
- Głębokość produktu [mm] 347
- Szerokość produktu [mm] 375
- Waga produktu (netto) [kg] 4,2
- Ekran Brak
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 56
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 14
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 3,4
Opis
Opis
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery
-
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 2 389,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 1 942,28 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.Niedostępny Dostępność: brak towaru
-
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 287,30 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 233,58 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 320,23 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 260,35 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 325,35 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 264,51 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 340,22 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 276,60 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 129,36 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 105,17 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Nowości
Wszystkie nowości
Opis
-
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Kod produktu 1088 NTRA Kod producenta R1088#NTRA
Producent Easy Life S.r.l.4 częściowy Zestaw na przystawki
Cena brutto 195,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 158,54 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu
Produkty dnia
Opis
-
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu
Polecana kolekcja
Cała kolekcja
Opis
-
Cena brutto 47,43 złw tym %s VAT w tym 8% VATCena netto 43,92 złbez 8% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 13,07 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 12,45 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 21,26 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 20,25 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 9,99 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 9,51 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Epson Drukarka ITS M1180 Drukarka mono