Epson EcoTank L5190 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa - kolorowy |
| Wyświetlacz Obsługa Kolorów | Kolor |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB,LAN,Wi-Fi |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson Micro Piezo |
| Konfiguracja dyszy | 180 nozzles (black),3 x 59 nozzles (cyan,magenta,yellow) |
| Zbiornik Uzupełniany | Yes |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 5760 x 1440 dpi (mono) / do 5760 x 1440 dpi (kolor) |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Drukowania | Do 5760 x 1440 dpi (mono) / do 5760 x 1440 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 33 str/min (mono) / do 15 str/min (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 4 pojedyncze pojemniki z atramentem |
| Paleta kolorów atramentu | Cyan,magenta,yellow,black |
| Kolor | 4 kolory atramentu |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 3 pl |
| Typ atramentu | Epson EcoTank |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 2400 dpi |
| Faks | |
|---|---|
| Kompatybilność G3 | G3 |
| Całkowita pojemność pamięci | Do 100 stron |
| PC faks | Tak |
| Parametry faksu | |
|---|---|
| Tyb korekcji błędów (ECM) | Tak |
| Szybkie wybieranie | 100 stanowisko |
| Przesyłanie typu broadcast | Tak |
| Opóźnienie transmisji | Tak |
| Charakterystyka | Automatyczne ponawianie numeru |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Obsługiwane Rozmiary Oryginalne | A4 (210 x 297 mm) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 30 arkusze |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Min waga nośnika | 64 g/m2 |
| Max waga nośnika | 300 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,papier fotograficzny |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A6 (105 x 148 mm),100 x 150 mm,130 x 180 mm |
| Rozmiar koperty | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 100 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 30 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 100 arkusze ADF - 30 arkusze Taca wyjściowa - 30 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 33 str/min - czarno-biały Drukowanie:do 15 str/min - kolor Drukowanie:do 10 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 5 str/min - kolor (ISO/IEC 24734) Drukowanie:69 sek (10 x 15 cm (4"x6")) - photo Skanowanie:do 4.5 cali na minuę (A4) - czarno-biały Skanowanie:do 4.5 cali na minuę (A4) - kolor Skanowanie:12 sek (A4) - czarno-biały Skanowanie:29 sek (A4) - kolor |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 1 x LAN - RJ-45 |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Wi-Fi Direct |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows 7,MS Windows XP SP3,MS Windows Vista,MS Windows Server 2008 R2,Apple Mac OS X 10.6.8 lub nowszy,MS Windows Server 2003 R2,Windows 8,MS Windows Server 2012 x64 Edition,Windows 8.1,MS Windows Server 2012 R2,MS Windows Server 2008 (32/64-bits),Windows 10,MS Windows Server 2016,MS Windows XP Professional x64 Edition SP2 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 12 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 4.3 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 0.7 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 2 x butelka z tuszem (czarny) - do 8100 stron 1 x butelka z tuszem (cyjan) - do 6500 stron 1 x butelka z tuszem (magenta) - do 6500 stron 1 x butelka z tuszem (żółty) - do 6500 stron |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok / 30 000 stron |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 37.5 cm |
| Głębokość | 34.7 cm |
| Wysokość | 23.7 cm |
| Waga | 5 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 52 dBA (podczas pracy) |
Kod produktu: C11CG85403
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 4500
- Wydajność tonera kolor [stron] 7500
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 5760x1440
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 5760x1440
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 10
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 5
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania BMP, JPEG, TIFF, PDF
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 2 000 - 9 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 10
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 5
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 2400x1200
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Ilość podajników w standardzie 1
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 100
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 30
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 100
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 30
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, A5, A6, B5, 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 16:9, Letter, Legal, koperty (DL, nr 10, C6)
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, papier fotograficzny, koperty
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 8100
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 6500
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 237
- Głębokość produktu [mm] 347
- Szerokość produktu [mm] 375
- Waga w opakowaniu [kg] 14,4
- Waga produktu (netto) [kg] 5
- Ekran Kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 52
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 12
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 4,3
Opis
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.