Epson EcoTank L7180 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe A3
Wystaw opinię o produkcie
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Strumieniowa - kolorowy |
| Wyświetlacz Obsługa Kolorów | Kolor |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB,LAN,host USB,Wi-Fi |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z karty pamięci,drukowanie z pamięci flash USB,skanowanie do karty pamięci,skanuj do hosta USB |
| Pamięć | |
|---|---|
| Obsługiwana pamięć flash | Karta pamięci SD,pamięć flash USB,SDHC Memory Card,karta pamięci SDXC |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson Micro Piezo |
| Konfiguracja dyszy | 360 dysz (czarny),180 dysz (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 5760 x 1440 dpi (mono) / do 5760 x 1440 dpi (kolor) |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Drukowania | Do 5760 x 1440 dpi (mono) / do 5760 x 1440 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 28 str/min (mono) / do 28 str/min (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 5 kartridży (po jednym:błękitny,purpurowy,żółty,czarny,czarny fotograficzny) |
| Paleta kolorów atramentu | Cyan,magenta,yellow,black,photo black |
| Kolor | 5 kolorów atramentu |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 1,5 pl |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 2400 dpi |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Obsługiwane Rozmiary Oryginalne | A4 (210 x 297 mm) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Max rozmiar nośnika | A3 |
| Min waga nośnika | 64 g/m2 |
| Max waga nośnika | 300 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,papier fotograficzny,drukowalne płyty CD/DVD |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A3 (297 x 420 mm),A6 (105 x 148 mm),100 x 150 mm,130 x 180 mm,90 x 130 mm |
| Rozmiar koperty | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 50 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 100 arkusze waga:64 g/m2 - 300 g/m2 Taca wyjściowa - 50 arkusze Taca CD/DVD |
| Prędkość | Drukowanie:do 28 str/min - czarno-biały Drukowanie:do 28 str/min - kolor Drukowanie:do 13 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 10 str/min - kolor (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 5.5 str/min (A4) - dupleks czarno-biały (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 4.5 str/min (A4) - dupleks kolor (ISO/IEC 24734) Drukowanie:20 sek - photo |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB host - 4 pin USB Typ A 1 x LAN - RJ-45 1 x USB |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | WEP,WPA-PSK,Wi-Fi Direct |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows XP,MS Windows 7,MS Windows Vista,Apple Mac OS X 10.6.8 lub nowszy,Windows 8,Windows 8.1,Windows 10,MS Windows XP Professional x64 Edition SP2 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V |
| Zużycie energii podczas pracy | 13 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 6.4 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 0.9 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Specyfikacja drukowania bezpośredniego | PictBridge |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x pojemnik z atramentem (czarny) - do 1500 stron 1 x pojemnik z atramentem (cyjan) - do 1500 stron 1 x pojemnik z atramentem (magenta) - do 1500 stron 1 x pojemnik z atramentem (żółty) - do 1500 stron 1 x pojemnik z atramentem (photo black) - do 1500 stron |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok / 50 000 stron - dostawa |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 52.6 cm |
| Głębokość | 41.5 cm |
| Wysokość | 16.8 cm |
| Waga | 10.5 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 37 dBA (podczas pracy) |
Kod produktu: C11CG16402
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 1900
- Wydajność tonera kolor [stron] 1900
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 5760x1440
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 5760x1440
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 13
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 10
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania BMP, JPEG, TIFF, PDF
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A3
- Maksymalne miesięczne obciążenie 2 000 - 9 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 13
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 10
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 2400x1200
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 300
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 100
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 100
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 50
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów 90 x 130 mm, A3, A4, A5, A6, B5, Legal, 16:9, 130 x 180 mm, 100 x 150 mm, Letter, koperty (C6, nr 10, DL)
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, papier fotograficzny, papier fotograficzny błyszczący, koperty
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1500
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 1500
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 168
- Głębokość produktu [mm] 415
- Szerokość produktu [mm] 526
- Waga w opakowaniu [kg] 12
- Waga produktu (netto) [kg] 10,5
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 37
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 13
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 6,4
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.