Epson EcoTank M1100 Drukarka atramentowa mono
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Epson EcoTank M1100 Drukarka atramentowa mono
| Typ drukarki | Drukarka osobista - strumieniowa - monochromatyczny |
| Drukarka | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson PrecisionCore |
| Konfiguracja dyszy | 180 dyszy (na kasetę) |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 3 pl |
| Zbiornik Uzupełniany | Yes |
| Prędkość drukowania | Do 32 str/min - czarno-białe Do 15 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) |
| Technologia przyłączania | Przewodowa |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 1440 x 720 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Czerń i Biel) | 1440 x 720 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 8 sek |
| Standardowe języki drukarki | EPSON ESC/P,EPSON ESC/P Raster |
| Obługa nośników | Podajnik papieru na 150 arkuszy |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Papier zwykły |
| Klasa nośników | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Rozmiary nośników | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Gramatura nośnika | 64 g/m2 - 90 g/m2 |
| Całkowita pojemność nośników | 150 arkusze |
| Podajniki nośników | Taca wejściowa:1 x automatyczny - 150 arkusze - Legal (216 x 356 mm) waga:64 g/m2 - 90 g/m2 Taca wyjściowa:- 30 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych | 30 arkusze |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB 2.0 |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 2 x ink refill (czarny) - 140 ml - do 6000 stron - Epson T7741 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 230 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 13 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7,Microsoft Windows Server 2008 R2,Microsoft Windows Vista (wersje 64-bitowe),Microsoft Windows XP SP3,Microsoft Windows XP Professional 64-bit Edition SP2,Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits),Windows 8,Windows 8.1 (32/64 bits),Microsoft Windows Server 2012 R2,Microsoft Windows Server 2003 R2 (64-bit),Windows 10,Microsoft Windows Server 2012 (64-bit),Microsoft Windows Server 2016 |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata / 100 000 str. - dostawa |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 37.5 cm |
| Głębokość | 26.7 cm |
| Wysokość | 16.1 cm |
| Waga | 3.5 kg |
578,52 zł
Cena
578,52 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
578,52 zł
Promocja trwa do %s
711,58 zł
Cena
711,58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
711,58 zł
Promocja trwa do %s
Negocjuj cenę
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C11CG95403
Cechy produktu
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Atramentowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 6000
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1440x720
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 15
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 8
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Komunikacja
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 150
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 150
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 30
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, A5 ,A6, B5, B6, Legal, Letter, koperty (nr 10, C6, DL)
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, koperty
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki ESC/P, ESC/P-R
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 5000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 161
- Głębokość produktu [mm] 367
- Szerokość produktu [mm] 375
- Waga w opakowaniu [kg] 4,6
- Waga produktu (netto) [kg] 3,5
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran LED
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 13
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 2,4
Opis
Opis
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery
-
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 2 389,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 1 942,28 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.Niedostępny Dostępność: brak towaru
-
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 287,30 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 233,58 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 320,23 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 260,35 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 325,35 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 264,51 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 340,22 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 276,60 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 129,36 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 105,17 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Nowości
Wszystkie nowości
Opis
-
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Kod produktu 1088 NTRA Kod producenta R1088#NTRA
Producent Easy Life S.r.l.4 częściowy Zestaw na przystawki
Cena brutto 195,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 158,54 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu
Produkty dnia
Opis
-
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu
Polecana kolekcja
Cała kolekcja
Opis
-
Cena brutto 47,43 złw tym %s VAT w tym 8% VATCena netto 43,92 złbez 8% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 13,07 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 12,45 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 21,26 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 20,25 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 9,99 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 9,51 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Epson EcoTank M1100 Drukarka atramentowa mono