Epson EcoTank M2140 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe mono
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Epson EcoTank M2140 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe mono
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Strumieniowa - monochromatyczny |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 5000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 200-800 stron |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 2 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 17 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 x 1200 dpi |
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Maks. kopii | 99 |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson PrecisionCore |
| Konfiguracja dyszy | 400 dysz |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 2400 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 39 str/min |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 2,8 pl |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | Windows GDI driver |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 6 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 2400 dpi |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Obsługiwane Rozmiary Oryginalne | A4 (210 x 297 mm) |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Min waga nośnika | 64 g/m2 |
| Max waga nośnika | 90 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 251 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 1 arkusz |
| Pojemność tac odbiorczych | 100 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 250 arkusze Podajnik boczny - 1 arkusz Taca wyjściowa - 100 arkusze ADF - 35 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 39 str/min - czarno-biały Drukowanie:do 20 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) Skanowanie:do 12 cale/min - Czerń i Biel (200 dpi) Skanowanie:do 27 cale/min - kolor (200 dpi) Kopiowanie:do 17 cali na minuę - B/W (ISO/IEC 24735) |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows 7,MS Windows XP SP3,MS Windows Vista,MS Windows Server 2008 R2,Apple Mac OS X 10.7.x,MS Windows Server 2003 R2 x64 Edition,Apple Mac OS X 10.8.x,Windows 8,MS Windows Server 2012 x64 Edition,Apple Mac OS X 10.6.8,Windows 8.1,MS Windows Server 2012 R2,MS Windows Server 2008 (32/64-bits),Apple Mac OS X 10.9.x,Windows 10,Apple Mac OS X 10.10.x,Apple Mac OS X 10.11.x,MS Windows Server 2016,Apple Mac OS X 10.12.x,MS Windows XP Professional x64 Edition SP2 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 230 V |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x pojemnik z atramentem (czarny) |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata / 100 000 str. - dostawa |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 37.5 cm |
| Głębokość | 34.7 cm |
| Wysokość | 30.2 cm |
| Waga | 6.2 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 56 dBA (podczas pracy) |
990,78 zł
Cena
990,78 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
990,78 zł
Promocja trwa do %s
1 218,66 zł
Cena
1 218,66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1 218,66 zł
Promocja trwa do %s
Negocjuj cenę
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C11CG27403
Cechy produktu
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Atramentowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 6000
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x2400
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 20
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 6
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania BMP, JPEG, PICT, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry kopiowania
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 20
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 2400x1200
Komunikacja
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 256
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 250
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 100
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, Legal, koperty
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, koperty
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki GDI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 11000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 302
- Głębokość produktu [mm] 347
- Szerokość produktu [mm] 375
- Waga w opakowaniu [kg] 7,5
- Waga produktu (netto) [kg] 6,4
- Ekran Kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 56
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 12
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 4,9
Opis
Opis
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery
-
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 2 389,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 1 942,28 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.Niedostępny Dostępność: brak towaru
-
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 287,30 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 233,58 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 320,23 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 260,35 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 325,35 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 264,51 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 340,22 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 276,60 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 129,36 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 105,17 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Nowości
Wszystkie nowości
Opis
-
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Kod produktu 1088 NTRA Kod producenta R1088#NTRA
Producent Easy Life S.r.l.4 częściowy Zestaw na przystawki
Cena brutto 195,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 158,54 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu
Produkty dnia
Opis
-
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu
Polecana kolekcja
Cała kolekcja
Opis
-
Cena brutto 47,43 złw tym %s VAT w tym 8% VATCena netto 43,92 złbez 8% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 13,07 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 12,45 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 21,26 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 20,25 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 9,99 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 9,51 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Epson EcoTank M2140 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe mono