Epson EcoTank M3140 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe mono
Wystaw opinię o produkcie
| Technika | |
| Metoda drukowania | Głowica drukująca PrecisionCore™ |
| Konfiguracja dysz | 400 dysz czarnych |
| Minimalna wielkość kropel | 2,8 pl |
| Technologia tuszów | Tusz pigmentowy |
| Rozdzielczość drukowania | 1.200 x 2.400 DPI |
| Wydajność | Home Office, Grupa robocza, Średnia grupa robocza |
| Wielofunkcyjny | Drukowanie, Skanowanie, Kopia, Fax |
| Drukowanie | |
| Szybkość druku ISO/IEC 24734 | 20 Str./min. Monochromatyczny |
| Szybkość druku | 39 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły) |
| Szybkość drukowania dwustronnego ISO/IEC 24734 | 9 str. A4/min Monochromatyczny |
| Czas do momentu otrzymania pierwszej strony | Czarno-biały 6 sekund(y) |
| Kolory | Czarny |
| Skanowanie | |
| Szybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń) | 200 dpi (with ADF); , 7 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 12 sec. with flatbed scan |
| Szybkość skanowania jednostronnego (A4 kolor) | 200 dpi (with ADF); , 7 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 27 sec. with flatbed scan |
| Rozdzielczość skanowania | 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) |
| Rozdzielczość optyczna (automatyczny podajnik dokumentów) | 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) |
| Formaty edycji | BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG |
| Typ skanera | czujnik kontaktowy obrazu (CIS) |
| Faksowanie | |
| Rodzaj faksu | Wysłanie faksów czarno-białych i kolorowych z poziomu urządzenia |
| Szybkość transmisji faksów | do 33,6 kb na s/ok. 3 s na stronę |
| Tryb korekcji błędów | Faks CCITU/ITU Group3 z trybem korekcji błędów |
| Szybkie wybieranie numerów faksu (maks) | 100 numery i nazwy |
| Pamięć stron | do 180 stron (tabela nr 1 ITU-T) |
| Funkcje faksu | Faksowanie za pomocą komputera, Automatyczne ponowne wybieranie, Książka adresowa, Faks do wielu odbiorców, Fax Preview, Polling Reception |
| Obsługa papieru / nośników | |
| Liczba przegródek do papieru | 1 |
| Formaty papieru | A4, Legal, Letter, Executive, A5, A6, B5, B6 |
| Dwustronne | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | 35 pages |
| Pojemność podajnika papieru | 100 Arkusze |
| Pojemność podajnika papieru | 250 Arkusze W standardzie, 250 Arkusze maksymalnie |
| Tylna ścieżka papieru (nośniki specjalne) | Tak |
| Odpowiednia grubość papieru | 64 mm - 95 mm |
| Odpowiednia gramatura papieru | 64 g/m² - 256 g/m² |
| Przetwarzanie nośników wydruku | Podajnik ADF do kopiowania dwustronnego (A4, zwykły papier), Automatyczny druk dwustronny (A4, zwykły papier), Tylny podajnik na nośniki specjalne |
| Informacje ogólne | |
| Recommended number of users | Od: 1 To: 3 |
| Zużycie energii | 12 W (kopiowanie autonomiczne, wzorzec normy ISO/IEC 24712), 0,9 W (tryb uśpienia), 5,5 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), TEC 0,3 kWh/week |
| Napięcie zasilania | AC 100 V - 240 V |
| Wymiary produktu | 375 x 347 x 346 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Poziom hałasu | 6,9 B (A) na błyszczącym papierze fotograficznym Premium Glossy Photo Paper / w trybie zdjęć RPM - 56 dB (A) na błyszczącym papierze fotograficznym Premium Glossy Photo Paper / w trybie zdjęć RPM |
| Kompatybilne systemy operacyjne | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2003 R2 x64, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP SP3, XP Professional x64 Edition SP2 |
| Przyłącza | USB |
| Emisja hałasu | Praca: 6,9 B (A) |
| Ciśnienie akustyczne | Praca: 56 dB (A) |
| Zasilanie | 220 V, 240V |
| Zawartość zestawu | Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Karta gwarancyjna, X2 ink bottles |
| Colour | White |
| Inne funkcje | |
| Wyświetlacz LCD | Typ: Kolor, Ekran dotykowy, Przekątna: 6,1 cm |
| Karty pamięci | nie dot. |
| Pamięć | 2 MB W zestawie |
| Emulacje | GDI |
| Inne | |
| Gwarancja | 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, 100.000 pages |
| Wydajność dołączonego pojemnika | |
| Wydajność czarnego atramentu | 11.000 pages |
Kod produktu: C11CG91403
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Atramentowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 6000
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x2400
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 20
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 6
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 2400x1200
Komunikacja
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 256
- Ilość podajników w standardzie 1
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 250
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 100
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, Legal, Letter, Executive, A5, A6, B5, B6, koperty
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, koperty
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki GDI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 11000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 346
- Głębokość produktu [mm] 347
- Szerokość produktu [mm] 375
- Waga w opakowaniu [kg] 8,5
- Waga produktu (netto) [kg] 7,3
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 56
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 12
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 5,4
Opis
| Technika | |
| Metoda drukowania | Głowica drukująca PrecisionCore™ |
| Konfiguracja dysz | 400 dysz czarnych |
| Minimalna wielkość kropel | 2,8 pl |
| Technologia tuszów | Tusz pigmentowy |
| Rozdzielczość drukowania | 1.200 x 2.400 DPI |
| Wydajność | Home Office, Grupa robocza, Średnia grupa robocza |
| Wielofunkcyjny | Drukowanie, Skanowanie, Kopia, Fax |
| Drukowanie | |
| Szybkość druku ISO/IEC 24734 | 20 Str./min. Monochromatyczny |
| Szybkość druku | 39 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły) |
| Szybkość drukowania dwustronnego ISO/IEC 24734 | 9 str. A4/min Monochromatyczny |
| Czas do momentu otrzymania pierwszej strony | Czarno-biały 6 sekund(y) |
| Kolory | Czarny |
| Skanowanie | |
| Szybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń) | 200 dpi (with ADF); , 7 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 12 sec. with flatbed scan |
| Szybkość skanowania jednostronnego (A4 kolor) | 200 dpi (with ADF); , 7 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 27 sec. with flatbed scan |
| Rozdzielczość skanowania | 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) |
| Rozdzielczość optyczna (automatyczny podajnik dokumentów) | 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) |
| Formaty edycji | BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG |
| Typ skanera | czujnik kontaktowy obrazu (CIS) |
| Faksowanie | |
| Rodzaj faksu | Wysłanie faksów czarno-białych i kolorowych z poziomu urządzenia |
| Szybkość transmisji faksów | do 33,6 kb na s/ok. 3 s na stronę |
| Tryb korekcji błędów | Faks CCITU/ITU Group3 z trybem korekcji błędów |
| Szybkie wybieranie numerów faksu (maks) | 100 numery i nazwy |
| Pamięć stron | do 180 stron (tabela nr 1 ITU-T) |
| Funkcje faksu | Faksowanie za pomocą komputera, Automatyczne ponowne wybieranie, Książka adresowa, Faks do wielu odbiorców, Fax Preview, Polling Reception |
| Obsługa papieru / nośników | |
| Liczba przegródek do papieru | 1 |
| Formaty papieru | A4, Legal, Letter, Executive, A5, A6, B5, B6 |
| Dwustronne | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | 35 pages |
| Pojemność podajnika papieru | 100 Arkusze |
| Pojemność podajnika papieru | 250 Arkusze W standardzie, 250 Arkusze maksymalnie |
| Tylna ścieżka papieru (nośniki specjalne) | Tak |
| Odpowiednia grubość papieru | 64 mm - 95 mm |
| Odpowiednia gramatura papieru | 64 g/m² - 256 g/m² |
| Przetwarzanie nośników wydruku | Podajnik ADF do kopiowania dwustronnego (A4, zwykły papier), Automatyczny druk dwustronny (A4, zwykły papier), Tylny podajnik na nośniki specjalne |
| Informacje ogólne | |
| Recommended number of users | Od: 1 To: 3 |
| Zużycie energii | 12 W (kopiowanie autonomiczne, wzorzec normy ISO/IEC 24712), 0,9 W (tryb uśpienia), 5,5 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), TEC 0,3 kWh/week |
| Napięcie zasilania | AC 100 V - 240 V |
| Wymiary produktu | 375 x 347 x 346 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Poziom hałasu | 6,9 B (A) na błyszczącym papierze fotograficznym Premium Glossy Photo Paper / w trybie zdjęć RPM - 56 dB (A) na błyszczącym papierze fotograficznym Premium Glossy Photo Paper / w trybie zdjęć RPM |
| Kompatybilne systemy operacyjne | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2003 R2 x64, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP SP3, XP Professional x64 Edition SP2 |
| Przyłącza | USB |
| Emisja hałasu | Praca: 6,9 B (A) |
| Ciśnienie akustyczne | Praca: 56 dB (A) |
| Zasilanie | 220 V, 240V |
| Zawartość zestawu | Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Karta gwarancyjna, X2 ink bottles |
| Colour | White |
| Inne funkcje | |
| Wyświetlacz LCD | Typ: Kolor, Ekran dotykowy, Przekątna: 6,1 cm |
| Karty pamięci | nie dot. |
| Pamięć | 2 MB W zestawie |
| Emulacje | GDI |
| Inne | |
| Gwarancja | 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, 100.000 pages |
| Wydajność dołączonego pojemnika | |
| Wydajność czarnego atramentu | 11.000 pages |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.