Epson L810 Drukarka atramentowa
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Epson L810 Drukarka atramentowa
| Typ drukarki | Drukarka osobista - strumieniowa - kolorowy |
| Drukarka | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson On-demand Inkjet |
| Paleta kolorów atramentu | 6 kolorów atramentu - cyjan,magenta,żółty,czarny,jasny cyjan,jasna magenta |
| Konfiguracja dyszy | 6 x 90 dyszy |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 1,5 pl |
| Zbiornik Uzupełniany | Yes |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 6 pojedynczych pojemników z atramentem |
| Prędkość drukowania | Do 37 str/min - black draft Do 38 str/min - color draft Do 5 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) Do 4.8 str/min - color (ISO/IEC 24734) |
| Technologia przyłączania | Przewodowa |
| Interfejs | Host USB |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 5760 x 1440 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 5760 x 1440 dpi |
| Drukowanie na płytach CD/DVD | Tak |
| Cechy drukarki | Drukowanie bez marginesów |
| Obługa nośników | Podajnik papieru na 100 arkuszy |
| Czytnik kart | |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Memory Stick,Memory Stick PRO,karta pamięci SD,karta pamięci SDHC,SDXC Memory Card |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Koperty,papier zwykły |
| Klasa nośników | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Rozmiary nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A6 (105 x 148 mm),100 x 150 mm,130 x 180 mm,100 x 148 mm,90 x 130 mm,200 x 250 mm,130 x 200 mm |
| Rozmiary kopert | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm) |
| Całkowita pojemność nośników | 100 arkusze |
| Podajniki nośników | 1 x automatyczny - 100 arkusze - Legal (216 x 356 mm) 1 x ręczny - 1 dysk |
| Pojemność tac wyjściowych | 50 arkusze |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB 2.0 host - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
|---|---|
| Akcesoria w zestawie | Kiesze CD/DVD |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x ink refill (cyjan) 1 x ink refill (jasny cyjan) 1 x ink refill (magenta) 1 x ink refill (jasna magenta) 1 x ink refill (żółty) 1 x ink refill (czarny) |
| Zgodny z Windows 7 | Zgodny z Windows 7 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V |
| Wymagana częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 14 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 4.1 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 1.6 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | EPSON Easy Photo Print |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP,Microsoft Windows 7,Microsoft Windows XP Professional x64 Edition,Microsoft Windows Vista,Apple MacOS X 10.7.x,Windows 8,Apple MacOS X 10.6.8,Apple MacOS X 10.8.x,Windows 8.1,Apple MacOS X 10.9.x |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| ENERGY STAR | Tak |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 54.2 cm |
| Głębokość | 38.6 cm |
| Wysokość | 19.6 cm |
| Waga | 8.2 kg |
1 368,17 zł
Cena
1 368,17 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1 368,17 zł
Promocja trwa do %s
1 682,85 zł
Cena
1 682,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1 682,85 zł
Promocja trwa do %s
Negocjuj cenę
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C11CE32401
Cechy produktu
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 1800
- Wydajność tonera kolor [stron] 1800
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 5760x1440
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 5760x1440
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 5
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 5
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9,5
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 9,5
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie do 2 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Komunikacja
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 178
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 100
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 100
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, A5, A6, B5, Letter, 90 x 130 mm, 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 130 x 200 mm, 200 x 250 mm, 100 x 148 mm, 16:9, Legal, koperty (C6, DL, Nr 10)
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, papier fotograficzny, papier fotograficzny błyszczący, papier matowy, papier o wysokiej gramaturze matowy, koperty, płyty CD/DVD
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1800
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 1800
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 196
- Głębokość produktu [mm] 386
- Szerokość produktu [mm] 542
- Waga w opakowaniu [kg] 11,71
- Waga produktu (netto) [kg] 8,2
- Wysokość opakowania [mm] 287
- Głębokość opakowania [mm] 507
- Szerokość opakowania [mm] 765
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 37
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 14
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 4,1
Opis
Opis
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery
-
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 2 389,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 1 942,28 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.Niedostępny Dostępność: brak towaru
-
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 287,30 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 233,58 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 320,23 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 260,35 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 325,35 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 264,51 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 340,22 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 276,60 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 129,36 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 105,17 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Nowości
Wszystkie nowości
Opis
-
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Kod produktu 1088 NTRA Kod producenta R1088#NTRA
Producent Easy Life S.r.l.4 częściowy Zestaw na przystawki
Cena brutto 195,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 158,54 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu
Produkty dnia
Opis
-
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu
Polecana kolekcja
Cała kolekcja
Opis
-
Cena brutto 47,43 złw tym %s VAT w tym 8% VATCena netto 43,92 złbez 8% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 13,07 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 12,45 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 21,26 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 20,25 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 9,99 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 9,51 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Epson L810 Drukarka atramentowa