Epson L850 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Strumieniowa - kolorowy |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 2.7" |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,host USB |
| Pamięć | |
|---|---|
| Obsługiwana pamięć flash | Memory Stick,karta pamięci SD,Memory Stick PRO,pamięć flash USB,SDHC Memory Card,karta pamięci SDXC |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson On-demand Inkjet |
| Konfiguracja dyszy | 6 x 90 dyszy |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 5760 x 1440 dpi (mono) / do 5760 x 1440 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 37 str/min (mono) / do 38 str/min (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 6 kartridży (po jednym:jasnoniebieski,jasnopurpurowy,żółty,czarny,purpurowy,błękitny) |
| Paleta kolorów atramentu | Cyjan,magenta,żółty,czarny,jasny cyjan,jasna magenta |
| Kolor | 6 kolorów atramentu |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 1,5 pl |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 2400 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Wewnętrzna głębia koloru | 48-bit |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Maks. format oryginału | 216 x 297 mm |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,papier fotograficzny |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A6 (105 x 148 mm),100 x 150 mm,130 x 180 mm,100 x 148 mm,90 x 130 mm,200 x 250 mm,130 x 200 mm |
| Rozmiar koperty | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 100 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 50 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 100 arkusze - Legal (216 x 356 mm) Taca wyjściowa - 30 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 37 str/min - czarno-biały Drukowanie:do 38 str/min - kolor Drukowanie:do 5 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 4.8 str/min - kolor (ISO/IEC 24734) Drukowanie:12 sek (10 x 15 cm (4"x6")) - photo |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x USB 2.0 host - 4 pin USB Typ A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows XP,MS Windows XP Professional x64 Edition,MS Windows 7,MS Windows Vista,Apple Mac OS X 10.7.x,Apple Mac OS X 10.8.x,Windows 8,Apple Mac OS X 10.6.8,Windows 8.1,Apple Mac OS X 10.9.x |
| Dołączone oprogramowanie | EPSON Scan,Epson Easy Photo Print |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 12 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 5.3 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 1.6 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Specyfikacja drukowania bezpośredniego | PictBridge |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x pojemnik z atramentem (czarny) 1 x pojemnik z atramentem (cyjan) 1 x pojemnik z atramentem (magenta) 1 x pojemnik z atramentem (żółty) 1 x pojemnik z atramentem (jasny cyjan) 1 x pojemnik z atramentem (jasna magenta) |
| Zgodny z Windows 7 | Zgodny z Windows 7 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 54.2 cm |
| Głębokość | 38.6 cm |
| Wysokość | 19.6 cm |
| Waga | 9.1 kg |
Kod produktu: C11CE31401
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 1800
- Wydajność tonera kolor [stron] 1800
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 5760x1440
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 5760x1440
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 5
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 5
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9,5
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 9,5
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania BMP, JPEG, TIFF, PDF
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 2 000 - 9 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 5
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 5
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 2400x1200
Komunikacja
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 250
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 100
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 100
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 50
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, A5, A6, B5, Letter, 90 x 130 mm, 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 130 x 200 mm, 200 x 250 mm, koperty (C6, DL, Nr 10), Legal, 16:9, 100 x 148 mm
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, papier fotograficzny, papier fotograficzny błyszczący, płyty CD/DVD, papier matowy, papier o wysokiej gramaturze matowy, koperty
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1800
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 1800
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 196
- Głębokość produktu [mm] 386
- Szerokość produktu [mm] 542
- Waga w opakowaniu [kg] 12,59
- Waga produktu (netto) [kg] 9,1
- Wysokość opakowania [mm] 287
- Głębokość opakowania [mm] 507
- Szerokość opakowania [mm] 756
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 37
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 12
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 5,3
Opis
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.