Epson SureColor SC-T3200 Ploter
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Epson SureColor SC-T3200 Ploter
| Typ drukarki | 24" drukarka wielkoformatowa - strumieniowa - kolorowy |
| Drukarka | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson PrecisionCore |
| Paleta kolorów atramentu | 4 kolory atramentu - niebieskozielony,magenta,żółty,czerń fotograficzna lub czerń matowa |
| Konfiguracja dyszy | 720 dysz (czarny),720 dysze (na kolor) |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 3,5 pl |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 5 pojedynczych pojemników z atramentem |
| Typ atramentu | Epson UltraChrome XD Ink |
| Prędkość drukowania | Do 2.14 str/min - kolor - A1 (594 x 841 mm) Do 2.14 str/min - czarno-białe - A1 (594 x 841 mm) |
| Wbudowane urządzenia | Wyświetlacz LCD statusu,gilotynka |
| Technologia przyłączania | Przewodowa |
| Interfejs | USB,Gigabit LAN |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 2880 x 1440 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 2880 x 1440 dpi |
| Obsługa PostScript | Opcja |
| Standardowe języki drukarki | HP RTL,HP GL/2,EPSON ESC/P Raster |
| RAM | |
|---|---|
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 1 GB |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Papier zwykły |
| Max rozmiar nośnika | Roll A1 (61,0 cm) |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 610 mm |
| Rozmiary nośników | A4 (210 x 297 mm),A3 (297 x 420 mm),A2 (420 x 594 mm),A1 (594 x 841 mm),B4 (250 x 353 mm),B3 (353 x 500 mm),B2 (500 x 707 mm),B1 (707 x 1000 mm),Roll (43,2 cm),rolka (61 cm) |
| Zakres grubości nośnika | 0,08 mm - 1,5 mm |
| Podajniki nośników | 1 x ręczny - 1 rolka - Roll A1 (61,0 cm) |
| Praca w sieci | |
|---|---|
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 |
| Różne | |
|---|---|
| Akcesoria w zestawie | Podstawka |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x pojemnik z atramentem (cyjan) 1 x pojemnik z atramentem (magenta) 1 x pojemnik z atramentem (żółty) 1 x pojemnik z atramentem (photo black) 1 x pojemnik z atramentem (czarny mat) |
| Zgodny z Windows 7 | Zgodny z Windows 7 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V |
| Wymagana częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 52 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny | Linux,Microsoft Windows XP,Microsoft Windows XP Home Edition,Microsoft Windows XP Professional,Microsoft Windows XP 64-bit Edition,Microsoft Windows 7,Microsoft Windows XP Professional x64 Edition,Microsoft Windows Server 2008 R2,Microsoft Windows 7 64-bit Edition,Apple MacOS X 10.5.8 or later,Microsoft Windows Vista (32/64 bits),Microsoft Windows Server 2003 (32/64-bits),Windows 8 (32/64 bits),Microsoft Windows Server 2012 x64 Edition |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 105 cm |
| Głębokość | 81.3 cm |
| Wysokość | 111.7 cm |
| Waga | 67 kg |
9 101,11 zł
Cena
9 101,11 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9 101,11 zł
Promocja trwa do %s
11 194,37 zł
Cena
11 194,37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11 194,37 zł
Promocja trwa do %s
Negocjuj cenę
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C11CD66301A0
Cechy produktu
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 2880x1440
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 2880x1440
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A1
- Gwarancja 12 miesięcy
Komunikacja
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 375
- Obsługa formatów A1, A2, A3, A4, B2, B3, B4, 17 cali, 24 cale
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, papier archiwalny, papier matowy, papier fotograficzny, papier fotograficzny błyszczący, papier fotograficzny półbłyszczący, papier o wysokiej gramaturze matowy, papier bond
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki RTL, HP-GL2, ESC/P-R, Postscript 3 (opcja)
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 117
- Głębokość produktu [mm] 813
- Szerokość produktu [mm] 1050
- Waga w opakowaniu [kg] 100
- Waga produktu (netto) [kg] 67
- Wysokość opakowania [mm] 1240
- Głębokość opakowania [mm] 809
- Szerokość opakowania [mm] 1169
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 50
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 53
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 3
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery
-
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 2 389,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 1 942,28 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.Niedostępny Dostępność: brak towaru
-
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 287,30 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 233,58 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 320,23 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 260,35 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 325,35 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 264,51 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 340,22 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 276,60 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 129,36 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 105,17 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Nowości
Wszystkie nowości
Opis
-
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Kod produktu 1088 NTRA Kod producenta R1088#NTRA
Producent Easy Life S.r.l.4 częściowy Zestaw na przystawki
Cena brutto 195,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 158,54 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu
Produkty dnia
Opis
-
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu
Polecana kolekcja
Cała kolekcja
Opis
-
Cena brutto 47,43 złw tym %s VAT w tym 8% VATCena netto 43,92 złbez 8% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 13,07 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 12,45 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 21,26 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 20,25 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 9,99 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 9,51 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Epson SureColor SC-T3200 Ploter