Epson WorkForce Pro WF-C5210DW Drukarka atramentowa
Wystaw opinię o produkcie
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - strumieniowa - kolorowy |
| Drukarka | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson PrecisionCore |
| Paleta kolorów atramentu | 4 kolory atramentu - cyan,magenta,yellow,black |
| Konfiguracja dyszy | Dysze 800 (czarne),3 x dysze 800 (cyjan,magenta,żółty) |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 3,8 pl |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 4 pojemniki (po jednym:błękitny,purpurowy,żółty,czarny) |
| Typ atramentu | Epson DURABrite Ultra inks |
| Prędkość drukowania | Do 34 str/min - czarno-białe Do 34 str/min - kolor Do 24 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) Do 24 str/min - color (ISO/IEC 24734) Do 15 str/min - B/W duplex (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm) Do 15 str/min - color duplex (ISO/IEC 24734) - A4 (210 x 297 mm) |
| Technologia przyłączania | Przewodowa |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,Wi-Fi(n),host USB,NFC |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 4800 x 1200 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 4800 x 1200 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Czerń i Biel) | 4800 x 1200 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Kolor) | 4800 x 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 5 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 6 sek |
| Standardowe języki drukarki | EPSON ESC/P Raster |
| Obługa nośników | Podajnik papieru na 250 arkuszy,wielofunkcyjny podajnik na 80 kartek |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Koperty,etykiety,papier zwykły,papier fotograficzny,papier makulaturowy,pocztówki,papier błyszczący |
| Klasa nośników | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika | 216 x 60000 mm |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 64 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 216 mm x 60000 mm |
| Rozmiary nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),A6 (105 x 148 mm),89 x 127 mm |
| Rozmiary kopert | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C4 (229 x 324 mm) |
| Gramatura nośnika | 64 g/m2 - 256 g/m2 |
| Całkowita pojemność nośników | 330 arkusze |
| Podajniki nośników | Taca wejściowa:1 x automatyczny - 250 arkusze - Legal (216 x 356 mm) waga:64 g/m2 - 160 g/m2 Taca wejściowa:1 x automatyczny - 80 arkusze - 216 x 60000 mm waga:64 g/m2 - 256 g/m2 |
| Maks. pojemność nośników | 580 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych | 150 arkusze |
| Cykl pracy | |
|---|---|
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 45000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 2500 pages |
| Praca w sieci | |
|---|---|
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1,SNMP 3,IPP,SNMP 2c,HTTP,HTTPS |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka | SSL,WEP,WPA-PSK,TLS,IPsec,802.1x,WPA2-PSK,TKIP,AES,ARP,Wi-Fi Direct |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x Gigabit LAN - RJ-45 2 x USB host - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x pojemnik z atramentem (czarny) 1 x pojemnik z atramentem (cyjan) 1 x pojemnik z atramentem (magenta) 1 x pojemnik z atramentem (żółty) |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V |
| Wymagana częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 21 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 7 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 1.2 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny | Linux,Microsoft Windows XP 64-bit Edition,Microsoft Windows XP SP2 lub wyższy,Microsoft Windows XP Professional x64 Edition,Microsoft Windows Server 2008 R2,Microsoft Windows Server 2003 R2,Microsoft Windows XP SP3,Microsoft Windows Vista (32/64 bits),Microsoft Windows 7 (32/64 bits),Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits),Apple MacOS X 10.7.x,Apple MacOS X 10.6.8,Windows 8 (32/64 bits),Apple MacOS X 10.8.x,Windows 8.1 (32/64 bits),Microsoft Windows Server 2012 R2,Apple MacOS X 10.9.x,Microsoft Windows Server 2003 R2 (64-bit),Windows 10,Apple MacOS X 10.10.x,Microsoft Windows Server 2012 (64-bit),Apple MacOS X 10.11.x,Microsoft Windows Server 2016,Apple macOS 10.12.x |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok - dostawa |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku (w czasie pracy) | 55 dBA |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 42.5 cm |
| Głębokość | 53.5 cm |
| Wysokość | 35.7 cm |
| Waga | 15.3 kg |
Kod produktu: C11CG06401
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 5000
- Wydajność tonera kolor [stron] 5000
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 4800x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 4800x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 34
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 34
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 4,8
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 5,3
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Tak
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 256
- Ilość podajników w standardzie 2
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 330
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 830
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 150
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów C4 (koperta), Legal, A6 (10,5x14,8 cm), A5 (14,8x21,0 cm), B5 (17,6x25,7 cm), Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, A4 (21.0x29,7 cm), B6 (12,5x17,6 cm), C5 (koperta), Nr 10 (koperta), Użytkownika, C6 (koperta), DL (koperta)
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki ESC/P-R
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 357
- Głębokość produktu [mm] 535
- Szerokość produktu [mm] 425
- Waga w opakowaniu [kg] 20
- Waga produktu (netto) [kg] 15,3
- Wysokość opakowania [mm] 537
- Głębokość opakowania [mm] 552
- Szerokość opakowania [mm] 538
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 55
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 22
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 7
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.