Epson WorkForce WF-7210DTW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe A3
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Epson WorkForce WF-7210DTW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe A3
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - strumieniowa - kolorowy |
| Drukarka | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | Epson PrecisionCore |
| Paleta kolorów atramentu | 4 kolory atramentu - cyan,magenta,yellow,black |
| Konfiguracja dyszy | 800 dysz (czarny),3 x 256 dysz (cyan,magenta,żółty) |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 2,8 pl |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 4 pojemniki (po jednym:błękitny,purpurowy,żółty,czarny) |
| Typ atramentu | Epson DURABrite Ultra inks |
| Prędkość drukowania | Do 18 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) Do 10 str/min - color (ISO/IEC 24734) Do 32 str/min - czarno-białe Do 20 str/min - kolor |
| Technologia przyłączania | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n) |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 4800 x 2400 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 4800 x 2400 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Czerń i Biel) | 4800 x 2400 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości (Kolor) | 4800 x 2400 dpi |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Koperty,papier zwykły |
| Klasa nośników | A3 |
| Max rozmiar nośnika | A3 Plus (329 x 483 mm) |
| Rozmiary nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A3 (297 x 420 mm),B4 (250 x 353 mm),A6 (105 x 148 mm),100 x 150 mm,130 x 180 mm,90 x 130 mm,A3 Plus (329 x 483 mm) |
| Rozmiary kopert | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm),International C4 (229 x 324 mm) |
| Gramatura nośnika | 64 g/m2 - 256 g/m2 |
| Całkowita pojemność nośników | 500 arkusze |
| Podajniki nośników | Taca wejściowa:2 x automatyczny |
| Maks. pojemność nośników | 500 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych | 125 arkusze |
| Cykl pracy | |
|---|---|
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 20000 strony |
| Praca w sieci | |
|---|---|
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka | WEP,WPA-PSK,Wi-Fi Direct |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x pojemnik z atramentem (czarny) 1 x pojemnik z atramentem (cyjan) 1 x pojemnik z atramentem (magenta) 1 x pojemnik z atramentem (żółty) |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 22 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 5.8 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 1.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP,Microsoft Windows 7,Microsoft Windows Vista,Microsoft Windows Server 2008 R2,Apple MacOS X 10.5.8 or later,Microsoft Windows Server 2003 R2,Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits),Microsoft Windows Server 2003 (32/64-bits),Windows 8,Windows 10,Microsoft Windows Server 2012 (64-bit) |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| ENERGY STAR | Tak |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 56.7 cm |
| Głębokość | 42.4 cm |
| Wysokość | 30.4 cm |
| Waga | 15.5 kg |
752,75 zł
Cena
752,75 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
752,75 zł
Promocja trwa do %s
925,88 zł
Cena
925,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
925,88 zł
Promocja trwa do %s
Negocjuj cenę
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C11CG38402
Cechy produktu
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 2200
- Wydajność tonera kolor [stron] 1100
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 4800x2400
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 4800x2400
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 32
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 20
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A3+
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- NFC Tak
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 256
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 500
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 500
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 125
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A3+, A3 (29,7x42,0 cm), A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B4 (25,7x36,4 cm), B5 (17,6x25,7 cm), C4 (koperta), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Użytkownika, Legal
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki ESC/P-R
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 304
- Głębokość produktu [mm] 424
- Szerokość produktu [mm] 567
- Waga produktu (netto) [kg] 15,5
- Ekran LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 22
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 5,8
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery
-
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 2 389,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 1 942,28 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.Niedostępny Dostępność: brak towaru
-
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 287,30 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 233,58 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 320,23 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 260,35 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 325,35 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 264,51 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 340,22 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 276,60 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 129,36 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 105,17 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Nowości
Wszystkie nowości
Opis
-
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Kod produktu 1088 NTRA Kod producenta R1088#NTRA
Producent Easy Life S.r.l.4 częściowy Zestaw na przystawki
Cena brutto 195,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 158,54 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu
Produkty dnia
Opis
-
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu
Polecana kolekcja
Cała kolekcja
Opis
-
Cena brutto 47,43 złw tym %s VAT w tym 8% VATCena netto 43,92 złbez 8% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 13,07 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 12,45 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 21,26 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 20,25 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 9,99 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 9,51 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Epson WorkForce WF-7210DTW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe A3