Epson WorkForce WF-7710DWF Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe A3
Wystaw opinię o produkcie
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa - kolorowy |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 20000 strony |
| Wyświetlacz Obsługa Kolorów | Kolor |
| Cechy wyświetlacza | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB,NFC |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Skanowanie do chmury |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Konfiguracja dyszy | 800 dysz (czarny),3 x 256 dysz (cyan,magenta,żółty) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 4800 x 2400 dpi (mono) / do 4800 x 2400 dpi (kolor) |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Drukowania | Do 4800 x 2400 dpi (mono) / do 4800 x 2400 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 32 str/min (mono) / do 20 str/min (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 4 pojemniki (po jednym:błękitny,purpurowy,żółty,czarny) |
| Paleta kolorów atramentu | Cyan,magenta,yellow,black |
| Kolor | 4 kolory atramentu |
| Min. rozmiar kropli atramentu | 2,8 pl |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | EPSON ESC/P-R |
| Typ atramentu | Epson DURABrite Ultra inks |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 2400 dpi |
| Faks | |
|---|---|
| Kompatybilność G3 | Super G3 |
| Maks. szybkość przesyłu | 33.6 Kbps |
| Całkowita pojemność pamięci | Do 550 stron |
| PC faks | Tak |
| Parametry faksu | |
|---|---|
| Tyb korekcji błędów (ECM) | Tak |
| Szybkie wybieranie | 200 stanowisko |
| Charakterystyka | Automatyczne ponawianie numeru,kolorowy faks |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Max rozmiar nośnika | A3 |
| Min waga nośnika | 64 g/m2 |
| Max waga nośnika | 256 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A3 (297 x 420 mm),B4 (250 x 353 mm),A6 (105 x 148 mm),100 x 150 mm,130 x 180 mm,90 x 130 mm,A3 Plus (329 x 483 mm) |
| Rozmiar koperty | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm),International C4 (229 x 324 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 250 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 125 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 250 arkusze ADF - 35 arkusze Taca wyjściowa - 125 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 18 str/min - B/W (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 10 str/min - kolor (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 8.7 str/min (A4) - dupleks czarno-biały (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 6 str/min (A4) - dupleks kolor (ISO/IEC 24734) Drukowanie:do 32 str/min - czarno-biały Drukowanie:do 20 str/min - kolor |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 1 x USB host - 4 pin USB Typ A |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | WEP,WPA-PSK,TKIP,AES,Wi-Fi Direct |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows XP,MS Windows 7,MS Windows Vista,MS Windows Server 2008 R2,Apple Mac OS X 10.5.8 lub nowszy,MS Windows Server 2003 R2,Windows 8,MS Windows Server 2012 x64 Edition,MS Windows Server 2003 (32/64-bits),MS Windows Server 2008 (32/64-bits),Windows 10 |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 230 V |
| Zużycie energii podczas pracy | 19 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 8.5 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 1.7 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x kaseta (czarny) 1 x kaseta (cyjan) 1 x kaseta (magenta) 1 x kaseta (żółty) |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 56.7 cm |
| Głębokość | 45.2 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Waga | 18.7 kg |
Kod produktu: C11CG36413
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 1100
- Wydajność tonera kolor [stron] 2200
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 4800x2400
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 4800x2400
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 32
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 20
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania BMP, JPEG, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, Skanowanie do szukanego PDF, PNG
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 2400x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
- Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A3+
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 2400x1200
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Tak
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 256
- Ilość podajników w standardzie 1
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 250
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 125
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A3+, A3 (29,7x42,0 cm), A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B4 (25,7x36,4 cm), B5 (17,6x25,7 cm), C4 (koperta), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Użytkownika, Legal
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki ESC/P-R
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 340
- Głębokość produktu [mm] 452
- Szerokość produktu [mm] 567
- Waga w opakowaniu [kg] 22
- Waga produktu (netto) [kg] 18,7
- Wysokość opakowania [mm] 432
- Głębokość opakowania [mm] 568
- Szerokość opakowania [mm] 726
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 19
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 8,5
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.