Hp Color Laser 150nw Drukarka kolorowa
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Color Laser 150nw - drukarka - kolorowy - laser |
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - laser - kolorowy |
| Liczba Użytkowników | 1-5 użytkowników |
| Waga | 10.04 kg |
| Klasa nośników | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 76 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 216 mm x 356 mm |
| Prędkość drukowania | Do 19 str/min - czarno-białe - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) ¦ Do 18 str/min - czarno-białe - A4 (210 x 297 mm) ¦ Do 4 str/min - color (ISO) - A4 (210 x 297 mm) |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 600 x 600 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 600 x 600 dpi |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n) |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Procesor | 400 MHz |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 64 MB (64 MB) |
| Standardowe języki drukarki | SPL (Samsung Printer Language) |
| Typy nośników | Koperty,folie do przezroczy,etykiety,papier zwykły,karty,papier makulaturowy,papier błyszczący |
| Całkowita pojemność nośników | 150 arkusze |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 20000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 100 - 500 kartek |
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Cechy drukarki | Wireless Direct Print,Rendering Engine for Clean Page (ReCP) Technology,świadectwo Mopria,Automatyczne wyłączanie |
| Zasilanie | AC 230 V |
| Wymagania systemowe | Microsoft Windows 2000,Microsoft Windows XP Home Edition,Microsoft Windows XP Professional,Microsoft Windows XP 64-bit Edition,Microsoft Windows Server 2003,Apple MacOS X 10.3,Apple MacOS X 10.2.8,Apple MacOS X 10.4,Apple MacOS X 10.4 lub wyższy,Microsoft Windows Vista |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 38.2 cm x 30.9 cm x 21.15 cm |
Kod produktu: 4ZB95A
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Laserowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 1000
- Wydajność tonera kolor [stron] 700
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 600x600
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 600x600
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 18
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 4
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 12,4
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 25,3
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 220
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 150
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 150
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 50
- Obsługa formatów A4; A5; A6; B5 (JIS); Oficio (216 × 340 mm); od 76 × 148,5 do 216 × 356 mm
- Obsługa rodzajów nośników Zwykły, cienki, gruby, o bardzo dużej gramaturze, kolorowy, z nadrukiem, makulaturowy, etykiety, bond, błyszczący
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki SPL
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Kabel USB w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 700
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 500
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 211,5
- Głębokość produktu [mm] 309
- Szerokość produktu [mm] 382
- Waga w opakowaniu [kg] 12,52
- Waga produktu (netto) [kg] 10,04
- Wysokość opakowania [mm] 305
- Głębokość opakowania [mm] 413
- Szerokość opakowania [mm] 471
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 282
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 27
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - laser - kolorowy |
| Liczba Użytkowników | 1-5 użytkowników |
| Drukarka | |
|---|---|
| Prędkość drukowania | Do 19 str/min - czarno-białe - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) Do 18 str/min - czarno-białe - A4 (210 x 297 mm) Do 4 str/min - color (ISO) - A4 (210 x 297 mm) |
| Wbudowane urządzenia | Wyświetlacz LCD statusu |
| Technologia przyłączania | Przewodowa |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n) |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 600 x 600 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 600 x 600 dpi |
| Obsługa PostScript | Standard |
| Standardowe języki drukarki | SPL (Samsung Printer Language) |
| Cechy drukarki | Wireless Direct Print,Rendering Engine for Clean Page (ReCP) Technology,świadectwo Mopria,Automatyczne wyłączanie |
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | 400 MHz |
| RAM | |
|---|---|
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 64 MB / 64 MB (maks.) |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Koperty,folie do przezroczy,etykiety,papier zwykły,karty,papier makulaturowy,papier błyszczący |
| Klasa nośników | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 76 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 216 mm x 356 mm |
| Rozmiary nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm) |
| Gramatura nośnika | 60 g/m2 - 220 g/m2 |
| Całkowita pojemność nośników | 150 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych | 50 arkusze |
| Cykl pracy | |
|---|---|
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 20000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 100 - 500 kartek |
| Praca w sieci | |
|---|---|
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x Toner (czarny) 1 x Toner (cyjan) 1 x Toner (magenta) 1 x Toner (żółty) |
| Cechy | Bez rtęci |
| Zgodność z normami | Plug and Play,UL,cUL,GS,ANSI C63.4-2009,CECP,GB 9254-2008,EN 62479:2010,EN55024:2010,CNS 13438,LVD 2006/95/EC,GB 17625.1-2012,EN 61000-3-3:2013,CoC,CISPR 22:2008,EN 61000-3-2:2014,IEC 60950-1:2005 + A1:2009 + A2:2013,ICES-003 issue 5,KN32,KN35,EN 55032:2012+AC:2013 Class A,CAN/CSA C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition 2014-10,IEC/EN 60825-1:2014 Class 1,CISPR 32:2012,EN 60950-1:2006 + A11:2009 + A1:2010 + A12:2011 + A2:2013 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 230 V |
| Wymagana częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 282 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 27 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 1 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 2000,Microsoft Windows XP Home Edition,Microsoft Windows XP Professional,Microsoft Windows XP 64-bit Edition,Microsoft Windows Server 2003,Apple MacOS X 10.3,Apple MacOS X 10.2.8,Apple MacOS X 10.4,Apple MacOS X 10.4 lub wyższy,Microsoft Windows Vista |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Blue Angel | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 80% (non-condensing) |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 38.2 cm |
| Głębokość | 30.9 cm |
| Wysokość | 21.15 cm |
| Waga | 10.04 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość (transport) | 47.1 cm |
| Głębokość (transport) | 41.3 cm |
| Wysokość (transport) | 30.5 cm |
| Waga (transport) | 12.52 kg |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.