Hp LaserJet Enterprise M528f Urządzenie wielofunkcyjne mono
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP LaserJet Enterprise MFP M528f - drukarka wielofunkcyjna - czarno-biały |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Laser (monochromatyczny) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 150000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 2000 - 7500 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 43 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 x 600 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 43 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,203 x 392 dpi,400 x 400 dpi |
| Skanowanie | 600 x 600 dpi |
| Wyświetlacz | 8" |
| Rozmiar oryginału | Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 50 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,karty,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,filmy,heavy-weight paper |
| Pojemność nośników standardowych | 650 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 2300 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 250 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,USB 2.0 host |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,skanuj do sieci,Hardware Integration Pocket,HP EveryPage,wysuwana klawiatura,certyfikat Mopria,funkcja Roam |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 48.2 cm x 49.6 cm x 49.7 cm |
| Waga | 21.95 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak,Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: 1PV65A
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Laserowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 20000
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 52
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 6
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania PDF, JPEG, TIFF, MTIFF, XPS PDF/A
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 600x600
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 90 000 - 190 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 43
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Opcjonalnie
- Wireless - druk przez WiFi Opcjonalnie
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Opcjonalnie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 200
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 650
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 100
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 2300
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 250
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów Podajnik 1: A4, A5, A6, RA4, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 × 15 cm, Oficio (216 × 340), 16K, pocztówki (JIS pojedyncze i podwójne), koperty (B5, C5, C6, DL); Podajnik 2: A4, A5, A6, RA4, B5 (JIS), B6 (JIS), Oficio (216 × 340), 16K, pocztówki (JIS podwójne); Opcj
- Obsługa rodzajów nośników Papier (łączony, w kolorze, zwykły, wstępnie zadrukowany, dziurkowany, makulaturowy, szorstki); Koperty; Etykiety; Karton; Folie; Zdefiniowany przez użytkownika
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS macOS 10.12 Sierra
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki HP PCL 6, emulacja HP Postscript Level 3, bezpośredni druk plików PDF (wer. 1.7), Apple AirPrint™
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Kabel faksu w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 7500
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 497
- Głębokość produktu [mm] 496
- Szerokość produktu [mm] 482
- Waga w opakowaniu [kg] 29,2
- Waga produktu (netto) [kg] 21,95
- Wysokość opakowania [mm] 613
- Głębokość opakowania [mm] 592
- Szerokość opakowania [mm] 735
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 54
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 629
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 28,8
Opis
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.