Hp LaserJet Pro M227fdw Urządzenie wielofunkcyjne mono
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP LaserJet Pro MFP M227fdw - drukarka wielofunkcyjna - czarno-biały |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Laser (monochromatyczny) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 30000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 2500 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 28 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 x 600 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 28 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2.7" |
| Rozmiar oryginału | Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,heavy-weight paper,papier niskogramaturowy,papier ze wstępnym nadrukiem,pocztówka |
| Pojemność nośników standardowych | 260 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 260 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 10 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 150 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (drukowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),NFC |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,folder zapisz do sieci,skanowanie do chmury,Technologia Instant-on |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 40.3 cm x 40.74 cm x 31.15 cm |
| Waga | 9.4 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
Kod produktu: G3Q75A
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Laserowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 3500
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 28
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
Parametry kopiowania
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 28
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Tak
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 163
- Ilość podajników w standardzie 1
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 260
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 260
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 150
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4; A5; A6; B5 (JIS)
- Obsługa rodzajów nośników Papier (do druku laserowego, zwykły, fotograficzny, szorstki, welinowy), koperty, etykiety, kartony, pocztówki
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.9 Mavericks
- Standardowe języki drukarki PCL5c; PCL6; PS; PCLmS; PDF; URF; PWG
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Kabel USB w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1600
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 311,5
- Głębokość produktu [mm] 407,4
- Szerokość produktu [mm] 403
- Waga w opakowaniu [kg] 13,2
- Waga produktu (netto) [kg] 9,4
- Wysokość opakowania [mm] 490
- Głębokość opakowania [mm] 392
- Szerokość opakowania [mm] 490
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 52
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 475
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 4,5
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Laser - monochromatyczny |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 30000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 2500 pages |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 2.7" |
| Cechy wyświetlacza | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),NFC |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,folder zapisz do sieci,skanowanie do chmury,Technologia Instant-on |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 256 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana | 256 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 28 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 x 600 dpi |
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Maks. kopii | 99 |
| Cechy kopiowania | Kopiowanie dokumentów tożsamości,porównanie |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 28 str/min |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 6,PCL 5c,PDF,PCLm |
| Technologia wygładzania obrazu | HP FastRes 1200,HP ProRes 1200 |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 6.8 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 1200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Faks | |
|---|---|
| Maks. szybkość przesyłu | 33.6 Kbps |
| Całkowita pojemność pamięci | Do 1000 stron |
| PC faks | Tak |
| Parametry faksu | |
|---|---|
| Szybkie wybieranie | 120 stanowisko |
| Opóźnienie transmisji | Tak |
| Charakterystyka | Przekazywanie faksów,automatyczne ponawianie numeru,blokada niechcianych faksów,auto redukcja,Distinctive Ring Detection (DRD),odbiór przez polling |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Maks. format oryginału | Legal (216 x 356 mm) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Min rozmiar nośnika | 76 x 127 mm |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 163 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,heavy-weight paper,papier niskogramaturowy,papier ze wstępnym nadrukiem,pocztówka |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),JIS B5 (182 x 257 mm),76 x 127 mm,76 x 187 mm |
| Rozmiar koperty | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 260 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 260 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 10 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 150 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 250 arkusze rozmiar:76 x 187 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 163 g/m2 Taca wyjściowa - 150 arkusze ADF - 35 arkusze - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 75 g/m2 Podajnik boczny - 10 arkusze rozmiar:76 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 163 g/m2 |
| Prędkość | Drukowanie:do 47 str/min (A5) - czarno-biały fast Drukowanie:do 28 str/min (A4) - czarno-biały normal Drukowanie:do 6 str/min (A5) - czarno-biały best Skanowanie:do 15 str/min (A4) - czarno-biały normal Kopiowanie:do 28 str/min (A4) - czarno-biały normal Kopiowanie:do 18 str/min (A4) - dupleks czarno-biały |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Apple Bonjour |
| Obsługiwane systemy operacyjne | UNIX,Linux,Apple Mac OS X 10.9,Apple Mac OS X 10.10,Windows 8 (32/64-bits),Windows 8.1 (32/64-bits),Windows 10 (32/64-bits),Apple Mac OS X 10.11,MS Windows Vista 32-bit |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 475 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 4.5 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 1 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x kaseta (czarny) - do 1600 stron 1 x bęben - do 23000 stron |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Blue Angel Compliant | Tak |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 40.3 cm |
| Głębokość | 40.74 cm |
| Wysokość | 31.15 cm |
| Waga | 9.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość transportowa | 49 cm |
| Głębokość transportowa | 39.2 cm |
| Wysokość transportowa | 49 cm |
| Waga transportowa | 13.2 kg |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.