Hp LaserJet Pro M435nw Urządzenie wielofunkcyjne mono A3
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP LaserJet Pro MFP M435nw - drukarka wielofunkcyjna - czarno-biały |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Laser (monochromatyczny) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 65000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 2500 - 10000 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 30 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 300 x 300 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 30 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 3" |
| Rozmiar oryginału | A3 (297 x 420 mm) (maks.) |
| Rozmiar nośnika | 76 x 127 mm (min) - 312 x 470 mm (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,papier welinowy,heavy-weight paper,kartki,papier niskogramaturowy |
| Pojemność nośników standardowych | 350 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 850 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 250 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Opcja (drukowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53 cm x 45.5 cm x 41.8 cm |
| Waga | 22 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: A3E42A
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Laserowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 12000
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 31
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania PDF, JPEG, PNG
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A3
- Maksymalne miesięczne obciążenie 49 000 - 90 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry kopiowania
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 31
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 300x300
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 199
- Ilość podajników w standardzie 2
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 350
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 850
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 250
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A3; A4; A5; B4 (JIS); B5 (JIS)
- Obsługa rodzajów nośników Papier (kolorowy, firmowy, cienki, zwykły, wstępnie zadrukowany, dziurkowany, makulaturowy, szorstki, twardy), bankowy, karton, koperta, etykieta, przezroczysty, welinowy
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki HP PCL 6; HP PCL 5c; Emulacja HP Postscript Level 3;
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Kabel USB w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 12000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 418
- Głębokość produktu [mm] 455
- Szerokość produktu [mm] 530
- Waga w opakowaniu [kg] 43
- Waga produktu (netto) [kg] 22
- Wysokość opakowania [mm] 676
- Głębokość opakowania [mm] 598
- Szerokość opakowania [mm] 799
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 52
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 700
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 12,5
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Laser - monochromatyczny |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 65000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 2500 - 10000 pages |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 3" |
| Cechy wyświetlacza | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 256 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana | 256 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 30 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 300 x 300 dpi |
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Maks. kopii | 99 |
| Cechy kopiowania | Kopiowanie dokumentów tożsamości |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 30 str/min |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 6,PostScript 3,PCL 5 |
| Technologia wygładzania obrazu | HP FastRes 1200,HP ProRes 1200 |
| Automatyczny dupleks | Opcja |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 9.5 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 1200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Maks. format oryginału | A3 (297 x 420 mm) |
| Min rozmiar nośnika | 76 x 127 mm |
| Max rozmiar nośnika | A3 |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 199 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,papier welinowy,heavy-weight paper,kartki,papier niskogramaturowy |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),Executive (184 x 267 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),A3 (297 x 420 mm),JIS B5 (182 x 257 mm),JIS B4 (257 x 364 mm),312 x 470 mm,76 x 127 mm,76,2 x 127 mm,279.4 x 431.8 mm,297 x 431.8 mm,215.9 x 330.2 mm |
| Rozmiar koperty | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm),Monarch (98,4 x 190,5 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 350 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 850 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 250 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 100 arkusze rozmiar:76 x 127 mm - 312 x 470 mm waga:60 g/m2 - 199 g/m2 Taca wejściowa - 250 arkusze rozmiar:148 x 210 mm - 297 x 431.8 mm waga:60 g/m2 - 120 g/m2 Taca wyjściowa - 250 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 30 str/min (A4) - czarno-biały normal Drukowanie:do 30 str/min (Letter A) - czarno-biały normal Drukowanie:do 15 str/min (A3) - czarno-biały normal Kopiowanie:do 30 str/min (A4) - czarno-biały normal Kopiowanie:do 30 str/min (Letter A) - czarno-biały normal |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 1 x USB host - 4 pin USB Typ A |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | SSL,Apple Bonjour,WEP,TLS,WPA,802.1x |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows XP SP2 or later,Sun Solaris 8,Sun Solaris 9,MS Windows 7,Red Hat Enterprise Linux WS 5.0,Ubuntu Linux 8.10,Ubuntu Linux 9.04,MS Windows Vista,SuSe Linux 10.3,HP-UX 11.0,MS Windows Server 2008,Apple Mac OS X 10.6,Ubuntu Linux 9.10,Ubuntu Linux 10.04,Fedora 10,Fedora 9,Fedora 11,Fedora 12,Linux Linpus Desktop 9.4,Linux Linpus Desktop 9.5,Apple Mac OS X 10.7,Debian Linux 5.0,MS Windows Server 2003 SP3 lub nowszy,SuSe Linux 11.0,SuSe Linux 11.1,SuSe Linux 11.2,Debian Linux 5.0.1,Debian Linux 5.0.2,Debian Linux 5.0.3,Ubuntu Linux 8.04,Apple Mac OS X 10.8,Windows 8 |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 700 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 12.5 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 3.9 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x kaseta (czarny) - do 12000 stron |
| Zgodność ze standardami | GS,EN55022 Class A,CISPR 22,Laser Class 1,IEC 60950-1,FCC CFR47,IEC 60825-1,EN 60825-1,LVD,EN 61000-3-3:2008,GB 17625.1-2003 EMC,EN 61000-3-2:2006+A1:2009+A2:2009,EN55024:1998 + A1 + A2,EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011 |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 53 cm |
| Głębokość | 45.5 cm |
| Wysokość | 41.8 cm |
| Waga | 22 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 52 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 17 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 25 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 80% |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.