Hp LaserJet Pro M521dn Urządzenie wielofunkcyjne mono
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP LaserJet Pro MFP M521dn - drukarka wielofunkcyjna - czarno-biały |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Laser (monochromatyczny) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 75000 odbitki |
| Zalecana ilość miesięczna | 2000 - 6000 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 40 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 300 x 300 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 40 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,300 x 300 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 3,5" |
| Rozmiar oryginału | Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 50 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,kartki |
| Pojemność nośników standardowych | 600 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 1100 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 350 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Funkcja wysyłania dokumentu,zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,folder zapisz do sieci,gniazdo zamknięcia zabezpieczającego |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 46.5 cm x 46.5 cm x 50.8 cm |
| Waga | 22.3 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak,EPEAT Silver |
Kod produktu: A8P79A
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Laserowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 12500
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 40
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 8
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania PDF, JPG
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 49 000 - 90 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 40
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 199
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 60
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 50
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 1100
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 250
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów Podajnik 1: A4, A5, A6, RA4, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, kartka pocztowa (JIS), DPostcard (JIS), koperta (B5, C5, C6, DL)
- Obsługa rodzajów nośników Papier (laminowany, kolorowy, firmowy, zwykły, wstępnie zadrukowany, dziurkowany, ekologiczny, szorstki); koperty, etykiety, karton, folie, zdefiniowany przez użytkownika
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki HP PCL 6; HP PCL 5; Emulacja HP Postscript Level 3, PCLm
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 6000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 508
- Głębokość produktu [mm] 465
- Szerokość produktu [mm] 465
- Waga w opakowaniu [kg] 29,57
- Waga produktu (netto) [kg] 22,3
- Wysokość opakowania [mm] 733
- Głębokość opakowania [mm] 594
- Szerokość opakowania [mm] 585
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 54
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 760
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 18,2
Opis
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.