Hp LaserJet Pro M521dw Urządzenie wielofunkcyjne mono
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP LaserJet Pro MFP M521dw - drukarka wielofunkcyjna - czarno-biały |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Laser (monochromatyczny) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 75000 odbitki |
| Zalecana ilość miesięczna | 2000 - 6000 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 40 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 300 x 300 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 40 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,300 x 300 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 3,5" |
| Rozmiar oryginału | Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 50 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,kartki |
| Pojemność nośników standardowych | 600 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 1100 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 350 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Funkcja wysyłania dokumentu,zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,folder zapisz do sieci,gniazdo zamknięcia zabezpieczającego |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 46.5 cm x 46.5 cm x 50.8 cm |
| Waga | 22.4 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
Kod produktu: A8P80A
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Laserowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 12500
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 40
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 8
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania PDF, JPG
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 49 000 - 90 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 40
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 199
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 600
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 50
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 1100
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 250
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów Podajnik 1: A4, A5, A6, RA4, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, kartka pocztowa (JIS), DPostcard (JIS), koperta (B5, C5, C6, DL)
- Obsługa rodzajów nośników Papier (laminowany, kolorowy, firmowy, zwykły, wstępnie zadrukowany, dziurkowany, ekologiczny, szorstki); koperty, etykiety, karton, folie, zdefiniowany przez użytkownika
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki HP PCL 6; HP PCL 5; Emulacja HP Postscript Level 3, PCLm
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Kabel USB w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 6000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 508
- Głębokość produktu [mm] 465
- Szerokość produktu [mm] 465
- Waga w opakowaniu [kg] 29,57
- Waga produktu (netto) [kg] 22,4
- Wysokość opakowania [mm] 733
- Głębokość opakowania [mm] 594
- Szerokość opakowania [mm] 585
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 54
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 760
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 18,2
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Laser - monochromatyczny |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 75000 odbitki |
| Zalecana ilość miesięczna | 2000 - 6000 pages |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 3,5" |
| Cechy wyświetlacza | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Funkcja wysyłania dokumentu,zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,folder zapisz do sieci,gniazdo zamknięcia zabezpieczającego |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 40 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 300 x 300 dpi |
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Maks. kopii | 99 |
| Automatyczny duplex | Tak |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 40 str/min |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 6,PostScript 3,PCL 5c |
| Technologia wygładzania obrazu | HP FastRes 1200 / HP ProRes 1200 |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 8 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Automatyczne dupleksowanie | Tak |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 1200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Faks | |
|---|---|
| Maks. szybkość przesyłu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,300 x 300 dpi |
| Całkowita pojemność pamięci | Do 250 stron |
| Parametry faksu | |
|---|---|
| Szybkie wybieranie | 100 stanowisko |
| Zdalne wyszukiwanie faksu (polling) | Tak |
| Charakterystyka | Przekazywanie faksów,blokada niechcianych faksów,auto redukcja,Distinctive Ring Detection (DRD),fax polling |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Maks. format oryginału | Legal (216 x 356 mm) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 50 arkusze |
| Min rozmiar nośnika | 76 x 127 mm |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Min waga nośnika | 52 g/m2 |
| Max waga nośnika | 199 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,kartki |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A6 (105 x 148 mm),100 x 150 mm,JIS B5 (182 x 257 mm),B6 (125 x 176 mm),76 x 127 mm,JIS B6 (128 x 182 mm) |
| Rozmiar koperty | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 600 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 1100 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 350 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | ADF - 50 arkusze - Legal (216 x 356 mm) Podajnik boczny - 100 arkusze rozmiar:76 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:52 g/m2 - 199 g/m2 Taca wejściowa - 500 arkusze rozmiar:105 x 148 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:52 g/m2 - 120 g/m2 Taca wyjściowa - 250 arkusze Taca wyjściowa - 100 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 40 str/min (A4) - czarno-biały normal Kopiowanie:do 40 str/min (A4) - czarno-biały normal Skanowanie:do 19 str/min (A4) - czarno-biały normal Skanowanie:do 14 str/min (A4) - color normal |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x USB host - 4 pin USB Typ A 1 x Gigabit LAN - RJ-45 |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | SSL,Apple Bonjour,LEAP,WEP,TLS,WPA,WPA2,802.1x,WPA2-PSK,TKIP,AES,WPS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows Server 2008 x64 Edition,MS Windows XP SP2 or later,Sun Solaris 8,MS Windows 7,Ubuntu Linux 8.10,Ubuntu Linux 9.04,MS Windows 7 64-bit Edition,MS Windows Vista,MS Windows Vista (64-bit versions),SuSe Linux 10.3,HP-UX 11.0,MS Windows Server 2008,Apple Mac OS X 10.6,Ubuntu Linux 9.10,Ubuntu Linux 10.04,Fedora 10,Fedora 9,Fedora 11,Fedora 12,Linux Linpus Desktop 9.4,Linux Linpus Desktop 9.5,Ubuntu Linux 8.04.1 LTS,Ubuntu Linux 8.04.2 LTS,Apple Mac OS X 10.7,Debian Linux 5.0,MS Windows Server 2003 SP3 lub nowszy,Red Hat Enterprise Linux 5,SuSe Linux 11.0,SuSe Linux 11.1,SuSe Linux 11.2,Debian Linux 5.0.1,Debian Linux 5.0.2,Debian Linux 5.0.3,Ubuntu Linux 8.04,Oracle Solaris 9,Apple Mac OS X 10.8,MS Windows Server 2012,Windows 8,Windows 8 64-bit |
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 760 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 18.2 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 4.3 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Akcesoria w zestawie | Kabel telefoniczny |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x kaseta (czarny) - do 6000 stron |
| Zgodność ze standardami | GS,EN55024,EN55022 Class A,CISPR 22,EMC,Laser Class 1,IEC 60950-1,EN 60950-1,FCC CFR47,EN 60825-1,GB 17625.1,LVD,GB 9254-2008,EN 61000-3-2:2006,EN 61000-3-3:2008 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 46.5 cm |
| Głębokość | 46.5 cm |
| Wysokość | 50.8 cm |
| Waga | 22.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość transportowa | 58.5 cm |
| Głębokość transportowa | 59.4 cm |
| Wysokość transportowa | 73.3 cm |
| Waga transportowa | 29.57 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 54 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 32.5 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 80% |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.