Hp Neverstop Laser MFP 1200a Urządzenie wielofunkcyjne mono
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Neverstop Laser MFP 1200a - drukarka wielofunkcyjna - czarno-biały |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Laser (monochromatyczny) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 20000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 2500 pages |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 20 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 600 x 600 dpi |
| Skanowanie | 600 x 600 dpi |
| Rozmiar oryginału | 105 x 148.5 mm (min) - A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Rozmiar nośnika | 105 x 148.5 mm (min) - A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,etykiety,papier bond,gruby papier |
| Pojemność nośników standardowych | 150 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 100 arkusze |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Cechy urządzenia biurowego | HP Auto-On/Auto-Off Technology |
| Zasilanie | AC 230 V (50Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 38.05 cm x 29.34 cm x 28.7 cm |
| Waga | 8.71 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: 4QD21A
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku Laserowa mono
- Wydajność tonera mono [stron] 2500
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 600x600
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 21
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 7,6
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 600x600
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry kopiowania
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 20
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 120
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 150
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 150
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 100
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A6; A5; A4; koperta nr 10; koperta C5; koperta DL; B5(JIS); 105 × 148,5 mm do 215,9 × 356 mm
- Obsługa rodzajów nośników Zwykły papier; Papier o dużej gramaturze; Papier typu bond; Etykieta; Papier o małej gramaturze; Koperta
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Standardowe języki drukarki PCLmS; URF; PWG
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 5000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 287
- Głębokość produktu [mm] 293,4
- Szerokość produktu [mm] 380,5
- Waga w opakowaniu [kg] 10,8
- Waga produktu (netto) [kg] 8,71
- Wysokość opakowania [mm] 421
- Głębokość opakowania [mm] 390
- Szerokość opakowania [mm] 481
- Ekran LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 51
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 325
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 3,2
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Laser - monochromatyczny |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 20000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 2500 pages |
| Cechy wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Cechy urządzenia biurowego | HP Auto-On/Auto-Off Technology |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 64 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana | 64 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Maks. kopii | 99 |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 600 x 600 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 20 str/min |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCLms,URF,PWG |
| Technologia wygładzania obrazu | HP FastRes 1200 |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 7.6 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Rodzielczość optyczna | 600 x 600 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Min. format oryginału | 105 x 148.5 mm |
| Maks. format oryginału | A4 (210 x 297 mm) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Min rozmiar nośnika | 105 x 148.5 mm |
| Max rozmiar nośnika | A4/Letter |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 120 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,etykiety,papier bond,gruby papier |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Executive (184 x 267 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A6 (105 x 148 mm),JIS B5 (182 x 257 mm),101,6 x 152,4 mm,B6 (125 x 176 mm),127 x 203.2 mm |
| Rozmiar koperty | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 150 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 100 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 150 arkusze rozmiar:105 x 148.5 mm - A4 (210 x 297 mm) waga:60 g/m2 - 120 g/m2 Taca wyjściowa - 100 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 20 str/min (A4) - B/W (ISO) |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B |
| Obsługiwane systemy operacyjne | UNIX,MS Windows XP SP3,MS Windows Vista,Ubuntu Linux 10.04,Ubuntu Linux 11.10,Ubuntu Linux 12.04,Apple Mac OS X 10.8,Fedora 17,Android,iOS,Fedora 18,openSUSE 12.2,openSUSE 12.3,Ubuntu Linux 12.10,Linux Mint 13,Linux Mint 14,Apple Mac OS X 10.9,Windows RT 8.1,Fedora 19,MS Windows 7 (32/64 bitów),Ubuntu Linux 13.04,Linux Mint 15,Windows RT 8,Apple Mac OS X 10.10,Windows 8 (32/64-bits),Windows 8.1 (32/64-bits),openSUSE 13.1 (32/64-bit),Ubuntu Linux 13.10,Windows 10 (32/64-bits),Boss 3.0,Boss 5.0,Ubuntu Linux 14.10,Debian Linux 7.x,Fedora 20,Linux Mint 16,Linux Mint 17,Ubuntu Linux 14.04,Debian Linux 6.0.x |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 230 V (50Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 325 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 3.2 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 0.6 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Czas wydruku pierwszej kopii w trybie czarno-białym | 10.9 sek |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x bęben (czarny) - do 5000 stron |
| Zgodność ze standardami | FCC CFR47 Part 15 B,ANSI C63.4-2009,EN 62479:2010,CNS 13438,LVD 2006/95/EC,GB 17625.1-2012,EN 61000-3-3:2013,EN 55024:2010,CISPR 22:2008,EN 61000-3-2:2014,IEC 60950-1:2005 + A1:2009 + A2:2013,ICES-003 issue 5,KN32,KN35,EN 55032:2012,IEC/EN 60825-1:2014 Class 1,CISPR 32:2012,EN 60950-1:2006 + A11:2009 + A1:2010 + A12:2011 + A2:2013,GB/T9254-2008 |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 38.05 cm |
| Głębokość | 29.34 cm |
| Wysokość | 28.7 cm |
| Waga | 8.71 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość transportowa | 48.1 cm |
| Głębokość transportowa | 39 cm |
| Wysokość transportowa | 42.1 cm |
| Waga transportowa | 10.8 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 26 dBA (stan jałowy) / 51 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 15 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 32.5 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 80% |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.