Hp Officejet 7110 Wide Format ePrinter Drukarka atramentowa
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter - drukarka - kolorowy - strumieniowa |
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - strumieniowa - kolorowy |
| Waga | 8.5 kg |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet |
| Paleta kolorów atramentu | 4 kolory atramentu - cyan,magenta,yellow,black |
| Klasa nośników | A3 |
| Max rozmiar nośnika | Super A3/B (330 x 483 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 76,2 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 330 mm x 483 mm |
| Prędkość drukowania | Do 33 str/min - black draft ¦ Do 29 str/min - color draft ¦ Do 15 str/min - czarny w laserowej jakości ¦ Do 8 str/min - kolor w laserowej jakości |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 600 x 1200 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 4800 x 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Interfejs | USB,LAN,Wi-Fi(n) |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Procesor | ARM4 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 128 MB (128 MB) - DDR SDRAM |
| Standardowe języki drukarki | PCL 3,PCL 3E |
| Typy nośników | Koperty,etykiety,papier zwykły,papier fotograficzny,karty,papier błyszczący,papier matowy |
| Całkowita pojemność nośników | 250 arkusze |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 12000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 200-800 stron |
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Cechy drukarki | Drukowanie bez marginesów,druk HP webOS |
| Zasilanie | AC 120/230 V |
| Wymagania systemowe | Linux,Apple MacOS X 10.6,Microsoft Windows XP SP3,Microsoft Windows Vista (32/64 bits),Microsoft Windows 7 (32/64 bits),Apple MacOS X 10.7 Lion,Windows 8 (32/64 bits),Apple MacOS X 10.8 |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 58.5 cm x 41.9 cm x 18.9 cm |
Kod produktu: CR768A
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 1000
- Wydajność tonera kolor [stron] 825
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 4800x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 4800x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 32
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 26
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 15
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 19
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst, grafika i zdjęcia - kolor
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A3+
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 250
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 250
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 75
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A3+, A3, A4, A5, A6, B5, C6, koperty DL
- Obsługa rodzajów nośników Papier (do druku broszur, do drukarek atramentowych, zwykły), papier fotograficzny, koperty, karty (indeksowe)
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki HP PCL 3 GUI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 400
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 330
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 189
- Głębokość produktu [mm] 419
- Szerokość produktu [mm] 585
- Waga w opakowaniu [kg] 12,7
- Waga produktu (netto) [kg] 8,5
- Wysokość opakowania [mm] 270
- Głębokość opakowania [mm] 500
- Szerokość opakowania [mm] 687
- Ekran Brak
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 30,3
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 25,4
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - strumieniowa - kolorowy |
| Drukarka | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet |
| Paleta kolorów atramentu | 4 kolory atramentu - cyan,magenta,yellow,black |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 4 pojemniki (po jednym:błękitny,purpurowy,żółty,czarny) |
| Prędkość drukowania | Do 33 str/min - black draft Do 29 str/min - color draft Do 15 str/min - czarny w laserowej jakości Do 8 str/min - kolor w laserowej jakości |
| Technologia przyłączania | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB,LAN,Wi-Fi(n) |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 600 x 1200 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor) | 4800 x 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Standardowe języki drukarki | PCL 3,PCL 3E |
| Cechy drukarki | Drukowanie bez marginesów,druk HP webOS |
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | ARM4 500 MHz |
| RAM | |
|---|---|
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 128 MB / 128 MB (maks.) |
| Technologia / Rodzaj obudowy | DDR SDRAM |
| Obsługa nośników | |
|---|---|
| Typy nośników | Koperty,etykiety,papier zwykły,papier fotograficzny,karty,papier błyszczący,papier matowy |
| Klasa nośników | A3 |
| Max rozmiar nośnika | Super A3/B (330 x 483 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 76,2 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 330 mm x 483 mm |
| Rozmiary nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),Executive (184 x 267 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),A6 (105 x 148 mm),Super A3/B (330 x 483 mm),100 x 150 mm,130 x 180 mm,JIS B5 (182 x 257 mm),101,6 x 152,4 mm,Statement (139,7 x 215,9 mm),76,2 x 127 mm,152.4 x 203.2 mm,127 x 177,8 mm,203.2 x 254 mm,215.9 x 330.2 mm |
| Rozmiary kopert | US No 10 (104,7 x 241,3 mm),US A2 (111 x 146 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm),Monarch (98,4 x 190,5 mm),Japanese Chou No 3 (120 x 235 mm),Japanese Chou No 4 (90 x 205 mm),Japanese postcard (100 x 148 mm) |
| Gramatura nośnika | 34 g/m2 - 250 g/m2 |
| Całkowita pojemność nośników | 250 arkusze |
| Podajniki nośników | 1 x automatyczny - 250 arkusze - Legal (216 x 356 mm) |
| Maks. pojemność nośników | 250 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych | 75 arkusze |
| Cykl pracy | |
|---|---|
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 12000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 200-800 stron |
| Praca w sieci | |
|---|---|
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Rozszerzenie / połączenie | |
|---|---|
| Połączenia | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 |
| Różne | |
|---|---|
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x pojemnik z atramentem (czarny) - do 400 stron - HP 932 1 x pojemnik z atramentem (cyjan) - do 330 stron - HP 933 1 x pojemnik z atramentem (magenta) - do 330 stron - HP 933 1 x pojemnik z atramentem (żółty) - do 330 stron - HP 933 |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilacz - zewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V |
| Wymagana częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 30.3 wat |
| Zużycie energii w trybie oczekiwania / uśpienia | 1.04 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny | Linux,Apple MacOS X 10.6,Microsoft Windows XP SP3,Microsoft Windows Vista (32/64 bits),Microsoft Windows 7 (32/64 bits),Apple MacOS X 10.7 Lion,Windows 8 (32/64 bits),Apple MacOS X 10.8 |
| Wymagania systemowe - informacje szczegółowe | Windows 7 - 1 GHz HD 2 GB Windows Vista - 800 MHz HD 2 GB Windows XP SP3 - Pentium II - 233 MHz HD 750 MB MacOS X 10.6/10.7/10.8 - HD 1 GB |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 25 - 75% (bez skraplania) |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 58.5 cm |
| Głębokość | 41.9 cm |
| Wysokość | 18.9 cm |
| Waga | 8.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość (transport) | 68.7 cm |
| Głębokość (transport) | 50 cm |
| Wysokość (transport) | 27 cm |
| Waga (transport) | 12.7 kg |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.