Hp Officejet Pro 7730 Wide Format All Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Officejet Pro 7730 Wide Format All-in-One - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet - 4 kolory atramentu |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 1500 stron |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 34 str/min (mono) / do 34 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 34 str/min (mono) / do 34 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,200 x 200 dpi |
| Skanowanie | 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2.65" |
| Rozmiar oryginału | 216 x 356 mm (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 297 x 431.8 mm (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,karty,etykiety,papier fotograficzny,gruby papier,papier błyszczący,papier matowy |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 75 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (drukowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Skanuj do PC |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 58.49 cm x 44.48 cm x 38.58 cm |
| Waga | 18.5 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: Y0S19A
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 3000
- Wydajność tonera kolor [stron] 1600
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 4800x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 22
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 18
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 10
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst, grafika i zdjęcia - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A3
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 34
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 34
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 500
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 500
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 75
- Obsługa formatów A3; A4; A5; A6; B5 (JIS); Koperta (DL, C5, C6)
- Obsługa rodzajów nośników Papier zwykły, papiery fotograficzne HP, papier matowy HP Brochure lub Professional, papier matowy HP Presentation, papier błyszczący HP Brochure lub Professional, inne papiery matowe do druku atramentowego, inne papiery błyszczące do druku atramentowego,
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.8 Mountain Lion
- Standardowe języki drukarki HP PCL3 GUI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 540
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 385,8
- Głębokość produktu [mm] 444,8
- Szerokość produktu [mm] 584,9
- Waga w opakowaniu [kg] 23,13
- Waga produktu (netto) [kg] 18,5
- Wysokość opakowania [mm] 487
- Głębokość opakowania [mm] 495
- Szerokość opakowania [mm] 677
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 29,4
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 6,02
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa - kolorowy |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 1500 stron |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 2.65" |
| Obsługa Kolorów | Kolor |
| Cechy wyświetlacza | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Skanuj do PC |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 512 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana | 512 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 34 str/min (mono) / do 34 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Maks. kopii | 99 |
| Cechy kopiowania | Kopiowanie dokumentów tożsamości,ocena jakości |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet |
| Konfiguracja dyszy | 1568 dysz (czerń),6272 dysze (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 34 str/min (mono) / do 34 str/min (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 4 pojemniki (po jednym:błękitny,purpurowy,żółty,czarny) |
| Paleta kolorów atramentu | Cyan,magenta,yellow,black |
| Kolor | 4 kolory atramentu |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 3 GUI |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 9 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Faks | |
|---|---|
| Maks. szybkość przesyłu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,200 x 200 dpi |
| Całkowita pojemność pamięci | Do 100 stron |
| PC faks | Tak |
| Parametry faksu | |
|---|---|
| Szybkie wybieranie | 99 stanowisko |
| Przesyłanie typu broadcast | Tak |
| Opóźnienie transmisji | Tak |
| Charakterystyka | Przekazywanie faksów,automatyczne ponawianie numeru,blokada niechcianych faksów,auto redukcja,Distinctive Ring Detection (DRD) |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Maks. format oryginału | 216 x 356 mm |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Max rozmiar nośnika | A3 |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 105 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,karty,etykiety,papier fotograficzny,gruby papier,papier błyszczący,papier matowy |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm),A3 (297 x 420 mm),100 x 150 mm,JIS B5 (182 x 257 mm),101,6 x 152,4 mm,297 x 431.8 mm,Tabloid (279 x 432 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 75 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | ADF - 35 arkusze rozmiar:76 x 127 mm - 216 x 356 mm Taca wejściowa - 250 arkusze - A3 (297 x 420 mm) waga:60 g/m2 - 105 g/m2 Taca wyjściowa - 75 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 34 str/min (A4) - czarno-biały draft Drukowanie:do 18 str/min - B/W (ISO) Drukowanie:do 22 str/min (A4) - czarno-biały normal Drukowanie:do 34 str/min (A4) - color draft Kopiowanie:do 13 str/min (A4) - color (ISO) Kopiowanie:do 18 str/min (A4) - B/W (ISO) Kopiowanie:do 34 str/min (A4) - czarno-biały draft Kopiowanie:do 34 str/min (A4) - color draft |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x LAN - RJ-45 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 2 x modem - RJ-11 |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Apple Bonjour,WEP,WPA,AES |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Apple Mac OS X 10.9,MS Windows 7 (32/64 bitów),Apple Mac OS X 10.10,MS Windows XP 32-bit Edition SP3 lub nowszy,Windows 8 (32/64-bits),Windows 8.1 (32/64-bits),Windows 10 (32/64-bits),Apple Mac OS X 10.11,MS Windows Vista 32-bit |
| Dołączone oprogramowanie | HP Photo Creations,HP Update,Google Toolbar,Software HP Printer |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 29.4 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 6.02 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 1.42 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Zgodność ze standardami | BSMI,GS,CCC,FCC CFR47 Part 68,UL 60950-1 Second Edition,FCC CFR47 Part 15 B,IPv6 Ready,EAC,GB4943.1-2011,IEC 60950-1:2005 Second Edition,EN 61000-3-3:2013,EN 55024:2010,EN 61000-3-2:2014,R&TTE Directive 1999/5/EC,EN 55032:2012,TIA-968-B,ICES-003 issue 6,ICES-003 issue 6 Class B,CISPR 32:2012 Class A,CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition,EN 60950-1:2006 + A11:2009 + A1:2010 + A12:2011 + A2:2013 |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - wsparcie przez Internet - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 58.49 cm |
| Głębokość | 44.48 cm |
| Wysokość | 38.58 cm |
| Waga | 18.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość transportowa | 67.7 cm |
| Głębokość transportowa | 49.5 cm |
| Wysokość transportowa | 48.7 cm |
| Waga transportowa | 23.13 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 61 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 85% |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.