Hp Officejet Pro 7740 All in One Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Officejet Pro 7740 All-in-One - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet - 4 kolory atramentu |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 30000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 1500 stron |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 33 str/min (mono) / do 31 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 34 str/min (mono) / do 34 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,200 x 200 dpi |
| Skanowanie | 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2.65" |
| Rozmiar oryginału | A3/Ledger (297 x 432 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 297 x 431 mm (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Papier zwykły,papier fotograficzny,gruby papier,papier błyszczący,papier matowy |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 75 arkusze |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,skanowanie do folderu,automatyczny czujnik kartek |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 58.4 cm x 46.69 cm x 38.33 cm |
| Waga | 19.5 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: G5J38A
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 3000
- Wydajność tonera kolor [stron] 1600
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 22
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 18
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 10
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania Bitmap (.bmp), JPEG (.jpg), PDF (.pdf), PNG (.png), Rich Text (.rtf), Searchable PDF (.pdf), Text (.txt), TIFF (.tif)
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A3
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 33
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 31
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 1200x1200
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 500
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 75
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4; A5; A6; B5 (JIS); Koperta (DL, C5, C6); A3
- Obsługa rodzajów nośników Zwykły, HP EcoFFICIENT, matowy HP Premium Presentation 120 g, błyszczący HP Tri-fold Brochure 180 g, matowy HP Brochure 180 g, błyszczący HP Brochure 180 g, papiery HP Advanced Photo, cienki 60–74 g
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.8 Mountain Lion
- Standardowe języki drukarki HP PCL 3 GUI, rozszerzony HP PCL 3
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 540
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 383,3
- Głębokość produktu [mm] 466,9
- Szerokość produktu [mm] 584
- Waga w opakowaniu [kg] 24,45
- Waga produktu (netto) [kg] 19,5
- Wysokość opakowania [mm] 487
- Głębokość opakowania [mm] 545
- Szerokość opakowania [mm] 668
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 37
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 6,5
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa - kolorowy |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 30000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 250 - 1500 stron |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 2.65" |
| Cechy wyświetlacza | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,skanowanie do folderu,automatyczny czujnik kartek |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 512 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana | 512 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 33 str/min (mono) / do 31 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maks. powiększenie dokumentu | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25% |
| Maks. kopii | 99 |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 34 str/min (mono) / do 34 str/min (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 4 pojemniki (po jednym:błękitny,purpurowy,żółty,czarny) |
| Paleta kolorów atramentu | Cyan,magenta,yellow,black |
| Kolor | 4 kolory atramentu |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 6,PCL 3,PCL XL,PCL 3 GUI |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Faks | |
|---|---|
| Maks. szybkość przesyłu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,200 x 200 dpi |
| Całkowita pojemność pamięci | Do 100 stron |
| Parametry faksu | |
|---|---|
| Szybkie wybieranie | 100 stanowisko |
| Charakterystyka | Kolorowy faks |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Maks. format oryginału | A3/Ledger (297 x 432 mm) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Max rozmiar nośnika | A3 |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 105 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Papier zwykły,papier fotograficzny,gruby papier,papier błyszczący,papier matowy |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),A3 (297 x 420 mm),A6 (105 x 148 mm),130 x 180 mm,90 x 130 mm,JIS B5 (182 x 257 mm),JIS B4 (257 x 364 mm) |
| Rozmiar koperty | US A2 (111 x 146 mm),Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),International C6 (114 x 162 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 75 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | ADF - 35 arkusze rozmiar:76 x 127 mm - 215.9 x 355.6 mm Taca wejściowa - 250 arkusze - A3 (297 x 420 mm) waga:60 g/m2 - 105 g/m2 Taca wyjściowa - 75 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 34 str/min (A4) - czarno-biały draft Drukowanie:do 22 str/min - B/W (ISO) Drukowanie:do 22 str/min (A4) - czarno-biały normal Drukowanie:do 34 str/min (A4) - color draft Drukowanie:do 18 str/min - color (ISO) Drukowanie:do 18 str/min (Letter A) - color normal Kopiowanie:do 33 str/min (A4) - czarno-biały draft Kopiowanie:do 31 str/min (A4) - color draft |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x LAN - RJ-45 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x USB host - 4 pin USB Typ A 2 x modem - RJ-11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Apple Mac OS X 10.9,MS Windows 7 (32/64 bitów),Apple Mac OS X 10.10,MS Windows XP 32-bit Edition SP3 lub nowszy,Windows 8 (32/64-bits),Windows 8.1 (32/64-bits),Windows 10 (32/64-bits),Apple Mac OS X 10.11,MS Windows Vista 32-bit |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 37 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 6.5 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 1.47 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Akcesoria w zestawie | Kabel telefoniczny |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x kaseta (czarny) 1 x kaseta (cyjan) 1 x kaseta (magenta) 1 x kaseta (żółty) |
| Zgodność ze standardami | EN 61000-3-2:2006,EN 61000-3-3:2008,EN55022:2010 Class B,EN 55024:2010,CISPR 22:2008 |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 58.4 cm |
| Głębokość | 46.69 cm |
| Wysokość | 38.33 cm |
| Waga | 19.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Waga transportowa | 24.45 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 65 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.