Hp Officejet Pro 8023 All Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Officejet Pro 8023 All-in-One - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet - 4 kolory atramentu |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 20000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 800 str. |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 29 str/min (mono) / do 23 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 29 str/min (mono) / do 25 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,200 x 200 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2.7" |
| Rozmiar oryginału | 127 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,karty,papier makulaturowy,papier fotograficzny,gruby papier,papier niskogramaturowy,papier błyszczący,papier składany na trzy,papier matowy |
| Pojemność nośników standardowych | 225 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 225 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 60 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | LAN,Wi-Fi(n) |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Skanowanie do e-mail,HP Auto Wireless Connect,skanowanie do chmury,certyfikat Mopria,fax do PC |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 46 cm x 34.12 cm x 23.4 cm |
| Waga | 8.2 kg |
| Kolor obudowy | Jasny bazalt |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: 1KR64B
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 1500
- Wydajność tonera kolor [stron] 825
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 20
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 10
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 13
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 17
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 13
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 7
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 1200x1200
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 280
- Ilość podajników w standardzie 1
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 225
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 225
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 60
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4; A5; A6; B5 (JIS); Executive; Karta indeksowa A4; 13 × 18 cm; 10 × 15 cm; Fotograficzny 2L; Statement; Koperta nr 10; koperta C5; Koperta C6; Koperta DL; Koperta Monarch Koperta Chou nr 4
- Obsługa rodzajów nośników Papier zwykły, papiery fotograficzne HP, papier matowy HP Brochure lub Professional, papier matowy HP Presentation, papier błyszczący HP Brochure lub Professional, inne papiery fotograficzne do druku atramentowego, inne papiery matowe do druku atramentowe
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki HP PCL3 GUI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 255
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 270
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 234
- Głębokość produktu [mm] 341,2
- Szerokość produktu [mm] 460
- Waga w opakowaniu [kg] 10,4
- Waga produktu (netto) [kg] 8,2
- Wysokość opakowania [mm] 408
- Głębokość opakowania [mm] 298
- Szerokość opakowania [mm] 506
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 21
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 5,8
HP Benefits
- InstantInk tak
Opis
Inteligentna produktywność w domu i w biurze

Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 8023



Korzystaj z drukarki z dowolnego miejsca
Połącz się z urządzeniem przez Wi-Fi™ albo przez sieć swojego operatora komórkowego, żeby drukować z chmury. Skanuj i udostępniaj w dowolny sposób, z dowolnego miejsca.
Najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo i niezawodność
Ciągłość połączenia zagwarantuje funkcja samonaprawiającego się Wi-Fi™. Bezpieczeństwo komunikacji zapewnią zaawansowane mechanizmy HP.


Subskrypcja Instant Ink
Wydajność i zarządzanie kosztami dla optymalizacji zysku
Plany na wydruki atramentowe pozwolą wybrać wariant pasujacy do Twojego rodzaju biznesu.
Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w bardzo szybkim tempie.

HP do 70%




HP Instant Ink

wysyła tusz

możesz zmienić subskrypcję
lub z niej zrezygnować
Wybierz miesięczny plan drukowania w zależności od potrzeb

Uruchom Instant Ink w ciągu 7 dni od zakupu drukarki otrzymasz
2 miesiące za darmo!

Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.