Hp Officejet Pro 9010 All Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Officejet Pro 9010 All-in-One - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet - 4 kolory atramentu |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 25000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 1500 stron |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 32 str/min (mono) / do 32 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 32 str/min (mono) / do 32 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,200 x 200 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2.65" |
| Rozmiar oryginału | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Papier zwykły,papier fotograficzny,gruby papier,kartki,papier błyszczący,papier matowy |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 250 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 60 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,certyfikat Mopria,HP Instant Ink |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 43.93 cm x 34.25 cm x 27.8 cm |
| Waga | 8.95 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: 3UK83B
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 2000
- Wydajność tonera kolor [stron] 1600
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 22
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 18
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 10
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
- Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 21
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 15
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 280
- Ilość podajników w standardzie 1
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 250
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 60
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, A5, A6, B5(JIS); Karta (A4, Hagaki, Ofuku Hagaki); Zdjęcie (13 × 18 cm, 10 × 15 cm); Koperta (A2, C5, C6, DL)
- Obsługa rodzajów nośników Papier zwykły, papiery fotograficzne HP, papier matowy HP Brochure lub Professional, papier matowy HP Presentation, papier błyszczący HP Brochure lub Professional, inne papiery fotograficzne do druku atramentowego, inne papiery matowe do druku atramentowe
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki HP PCL3 GUI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 700
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 278
- Głębokość produktu [mm] 342,5
- Szerokość produktu [mm] 439,3
- Waga w opakowaniu [kg] 11,02
- Waga produktu (netto) [kg] 9,29
- Wysokość opakowania [mm] 409
- Głębokość opakowania [mm] 325
- Szerokość opakowania [mm] 497
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 30
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 5,8
HP Benefits
- InstantInk tak
Opis
Inteligentna drukarka z funkcjami, które pozwalają na dostosowanie jej do potrzeb użytkownika

Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9010



Korzystaj z drukarki bez względu na to, gdzie jesteś
W domu, w pracy albo w podróży możesz drukować z chmury poprzez Wi-Fi™ albo sieć swojego telefonu komórkowego. Szybko wydrukujesz dokumenty i zdjęcia, które masz w smartfonie czy usługach internetowych takich jak Google Drive czy Dropbox a kiedy będziesz chciał udostępnić skany, też możesz to zrobić przy pomocy usług internetowych. Wszystko to praktycznie z dowolnego miejsca.
Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności
Nie zatrzyma Cię już niestabilne połączenie bezprzewodowe. Funkcji samonaprawiającej się sieci Wi-Fi™ to gwarancja utrzymania łączności i płynnej pracy. Nie musisz również obawiać się o bezpieczeństwo urządzeń i danych – zapewniają to najlepsze w swojej klasie mechanizmy ochrony od HP. Kiedy będziesz potrzebować pomocy w każdej chwili możesz skorzystać z chatbota a powiadomienia w aplikacji HP Smart dostarczą kompletu informacji i pozwolą zachować kontrolę.


Skanuj i twórz edytowalne dokumenty
Aplikacja HP Smart otwiera zupełnie nowe możliwości. Dzieki funkcji Smart Tasks można np. z poziomu telefonu albo drukarki skanować i tworzyć edytowalne dokumenty, które można również przeszukiwać.
Zautomatyzowany druk dwustronny
Podajnikowi na 35 arkuszy działa w sposób automatyczny. Dzięki temu można drukować i skanować dwustronnie.


Subskrypcja Instant Ink
Wydajność i zarządzanie kosztami dla optymalizacji zysku
Plany na wydruki atramentowe pozwolą wybrać wariant pasujacy do Twojego rodzaju biznesu.
Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w bardzo szybkim tempie.

HP do 70%




HP Instant Ink

wysyła tusz

możesz zmienić subskrypcję
lub z niej zrezygnować
Wybierz miesięczny plan drukowania w zależności od potrzeb

Uruchom Instant Ink w ciągu 7 dni od zakupu drukarki otrzymasz
2 miesiące za darmo!

Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.