Hp Officejet Pro 9013 All Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Officejet Pro 9013 All-in-One - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet - 4 kolory atramentu |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 25000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 1500 stron |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 21 str/min (mono) / do 15 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 32 str/min (mono) / do 32 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,200 x 200 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2.65" |
| Rozmiar oryginału | 127 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Papier zwykły,papier fotograficzny,gruby papier,kartki,papier błyszczący,papier matowy |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 250 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 60 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,certyfikat Mopria,HP Instant Ink |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 43.93 cm x 34.25 cm x 27.8 cm |
| Waga | 8.95 kg |
| Kolor obudowy | Jasny bazalt |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
ielofunkcyjne atramentowe
Kod produktu: 1KR49B
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 2000
- Wydajność tonera kolor [stron] 1600
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 22
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 18
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 10
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG, OCR
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst, grafika i zdjęcia - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 32
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 32
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 105
- Ilość podajników w standardzie 1
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 250
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 60
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4, A5, A6, B5(JIS); Karta (A4, Hagaki, Ofuku Hagaki); Zdjęcie (13 × 18 cm, 10 × 15 cm); Koperta (A2, C5, C6, DL)
- Obsługa rodzajów nośników Papier zwykły, papiery fotograficzne HP, papier matowy HP Brochure lub Professional, papier matowy HP Presentation, papier błyszczący HP Brochure lub Professional, inne papiery fotograficzne do druku atramentowego, inne papiery matowe do druku atramentowe
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki HP PCL3 GUI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 700
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 278
- Głębokość produktu [mm] 342,5
- Szerokość produktu [mm] 439,3
- Waga w opakowaniu [kg] 11,02
- Waga produktu (netto) [kg] 9,29
- Wysokość opakowania [mm] 409
- Głębokość opakowania [mm] 325
- Szerokość opakowania [mm] 497
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 30
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 5,8
HP Benefits
- InstantInk tak
Opis
Drukowanie i skanowanie z inteligentnym urządzeniem wielofunkcyjnym HP OfficeJet Pro 9013 jest proste, szybkie i wygodne

Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9013



Pracuj swobodnie, gdziekolwiek jesteś
Niezależnie czy z usług w chmurze, czy ze smartfona – drukuj swoje dokumenty wykorzystując Wi-Fi™ albo sieć komórkową. Wykorzystaj wysoką jakość skanowania i szybko oraz łatwo podziel się zeskanowanymi dokumentami wykorzystując pocztę elektroniczną, Dropbox czy Google Drive - wszystko zrobisz z każdego miejsca, w którym akurat będziesz.
Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności
Pracuj bez przestojów. Stabilność połączenia bezprzewodowego zapewni funkcji samonaprawiającej się sieci Wi-Fi™. Nie obawiaj się przy tym o bezpieczeństwo. Twoje dokumenty pozostaną prywatne a komunikacja będzie chroniona dzięki najlepsze w swojej klasie zabezpieczeniom opracowanym przez HP.


Twórz edytowalne dokumenty, które można przeszukiwać
Naciśnij jeden przycisk i gotowe – tak działa funkcja Smart Tasks. Przy jej pomocy można skanować i tworzyć z poziomu smartfona labo drukarki edytowalne i przeszukiwalne dokumenty.
Automatyczne, bezobsługowe drukowanie dwustronne
Pojemny podajnik na 35 arkuszy działa w sposób zautomatyzowany. Można więc korzystać z dwustronnego drukowania i skanowania – szybko i bez żadnego wysiłku.


Subskrypcja Instant Ink
Wydajność i zarządzanie kosztami dla optymalizacji zysku
Plany na wydruki atramentowe pozwolą wybrać wariant pasujacy do Twojego rodzaju biznesu.
Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w bardzo szybkim tempie.

HP do 70%




HP Instant Ink

wysyła tusz

możesz zmienić subskrypcję
lub z niej zrezygnować
Wybierz miesięczny plan drukowania w zależności od potrzeb

Uruchom Instant Ink w ciągu 7 dni od zakupu drukarki otrzymasz
2 miesiące za darmo!

Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.