Hp Officejet Pro 9020 All Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Officejet Pro 9020 All-in-One - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Papier zwykły |
| Technologia druku | Strumieniowa (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet - 4 kolory atramentu |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 30000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 2000 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 39 str/min (mono) / do 39 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 39 str/min (mono) / do 39 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Rozdzielczość faksu | 203 x 98 dpi,203 x 196 dpi,300 x 300 dpi,200 x 200 dpi |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2.65" |
| Rozmiar oryginału | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Papier zwykły,papier fotograficzny,gruby papier,kartki,papier błyszczący,papier matowy |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 250 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 100 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n),host USB |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Drukowanie z pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,certyfikat Mopria,HP Instant Ink |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 43.7 cm x 39.63 cm x 31.83 cm |
| Waga | 12.02 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: 1MR78B
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 3000
- Wydajność tonera kolor [stron] 1600
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 24
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 20
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 10
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
- Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 9 000 - 49 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 23
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 17
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- RJ-11 (gniazdo faksu) tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 280
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 250
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 500
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 100
- Obsługa formatów A4, A5, A6, B5(JIS), Card (A4, Hagaki, Ofuku Hagaki); Zdjęcie (13 × 18 cm, 10 × 15 cm); Koperta (A2, C5, C6, DL)
- Obsługa rodzajów nośników Papier zwykły, papiery fotograficzne HP, papier matowy HP Brochure lub Professional, papier matowy HP Presentation, papier błyszczący HP Brochure lub Professional, inne papiery fotograficzne do druku atramentowego, inne papiery matowe do druku atramentowe
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2008
- Standardowe języki drukarki HP PCL3 GUI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 1000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 700
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 318,3
- Głębokość produktu [mm] 396,3
- Szerokość produktu [mm] 437
- Waga w opakowaniu [kg] 14,2
- Waga produktu (netto) [kg] 11,66
- Wysokość opakowania [mm] 489
- Głębokość opakowania [mm] 377
- Szerokość opakowania [mm] 496
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 30
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 5,8
HP Benefits
- InstantInk tak
Opis
Drukowanie, skanowanie, kopiowania i faksowanie – inteligentne urządzenie HP OfficeJet Pro 9020 poradzi sobie nawet z drukiem wysokonakładowym

Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9020



Z domu albo z biura – gdziekolwiek jesteś
Wszystkie dokumenty można drukować zdalnie przy pomocy smartfona. Wystarczy dostęp do WiFi albo internet mobilny w telefonie.
Urządzenie można połączyć z usługami Dropbox i Google Drive. To oznacza stały dostęp do wszystkich Twoich dokumentów - przeglądaj i edytuj swoje pliki z dowolnego miejsca.
Niezawodna łączność i zaawansowane bezpieczeństwo
Wi-Fi™ może się samo naprawiać – funkcja wbudowana przez HP w urządzenie sprawia, że można pracować bez zakłóceń, ponieważ jeśli wystąpią problemy, zostaną automatycznie rozwiązane.
Dokumenty mogą zawierać poufne informacje – prywatność i bezpieczeństwo zapewnią najlepszych w swojej klasie funkcje ochrony.


Skróty to szybkość i wygoda
Skonfiguruj skróty Smart Tasks zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Przyspiesz wykonywanie złożonych, powtarzalnych zadań i oszczędzaj czas.
Dokumenty zawsze pod ręką
Zamień papier na edytowalny dokument cyfrowy. Dzięki aplikacji HP Smart i funkcji SmartTask błyskawicznie będziesz skanować z poziomu telefonu albo przy pomocy drukarki i zapisywać edytowalne dokumenty, które można również przeszukiwać.


Druk dwustronny bez wysiłku
Skanuj i drukuj dwustronnie bez ręcznego przekładania papieru. Drukarka sama się tym zajmie. Automatyczny podajnik na 35 arkuszy znacznie przyspieszy wykonywanie zadań.
Podwójnie pojemny podajnik
Dużo drukujesz? Nie ma problemu. Podwójny podajnik zmieści w sobie całą ryzę papieru, czyli nawet 250 arkuszy.


Subskrypcja Instant Ink
Wydajność i zarządzanie kosztami dla optymalizacji zysku
Plany na wydruki atramentowe pozwolą wybrać wariant pasujacy do Twojego rodzaju biznesu.
Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w bardzo szybkim tempie.

HP do 70%




HP Instant Ink

wysyła tusz

możesz zmienić subskrypcję
lub z niej zrezygnować
Wybierz miesięczny plan drukowania w zależności od potrzeb

Uruchom Instant Ink w ciągu 7 dni od zakupu drukarki otrzymasz
2 miesiące za darmo!

Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.