Hp PageWide Enterprise Color 586dn Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP PageWide Enterprise Color MFP 586dn - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Tablica o szerokości strony (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | 4 kolory atramentu |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 80000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 2000 - 7500 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 50 str/min (mono) / do 50 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 x 600 dpi (mono) / do 600 x 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 50 str/min (mono) / do 50 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 2400 x 1200 dpi (kolor) |
| Skanowanie | 600 dpi |
| Wyświetlacz | 8" |
| Rozmiar oryginału | 76 x 127 mm (min) - A4 (210 x 297 mm),Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 100 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,karty,etykiety,papier makulaturowy,kartki okolicznościowe,papier fotograficzny,papier bond,heavy-weight paper,papier niskogramaturowy,papier fotograficzny błyszczący,papier fotograficzny matowy,papier fotograficzny satynowy,papier składany na trzy,papier fotograficzny soft gloss |
| Pojemność nośników standardowych | 550 arkusze |
| Maks. pojemność nośników | 2050 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 50 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 300 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,USB 2.0 host |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,folder zapisz do sieci,HP High-Performance Secure Hard Disk,Mobile Printing |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53 cm x 56.4 cm x 52.9 cm |
| Waga | 32.3 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak,Tak |
Kod produktu: G1W39A
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 20000
- Wydajność tonera kolor [stron] 16000
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x2400
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 50
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 50
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 7,1
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 7,3
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania PDF, JPEG, TIFF, MTIFF, XPS PDF/A
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 600x600
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie 49 000 - 90 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 50
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 50
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Opcjonalnie
- Wireless - druk przez WiFi Opcjonalnie
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 250
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 500
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 100
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 2050
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 300
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów Podajnik 1: A4, A5, A6, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, koperty (B5, C5, C6, DL); Podajnik 2: A4, A5, B5 (JIS), koperty (DL, B5, C5); Opcjonalny podajnik 3: A4, A5, B5 (JIS); Opcjonalny podajnik 4: A4, A5, B5 (JIS); Opcjonalny podajnik 5: A4, A5, B5 (JIS)
- Obsługa rodzajów nośników Papier zwykły (lekki, średni, średnia gramatura, duża gramatura, bardzo duża gramatura, dziurkowany, przetwarzany, bond, inny papier zwykły do drukarek atramentowych), fotograficzny (błyszczący, połysk, miękki połysk, satynowy, matowy, inny papier fotogra
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.9 Mavericks
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki HP PCL 6, HP PCL 5c, emulacja HP Postscript Level 3, bezpośredni druk plików PDF (wersja 1.7)
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 6000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 6000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 529
- Głębokość produktu [mm] 564
- Szerokość produktu [mm] 530
- Waga w opakowaniu [kg] 40,4
- Waga produktu (netto) [kg] 32,3
- Wysokość opakowania [mm] 692
- Głębokość opakowania [mm] 628
- Szerokość opakowania [mm] 705
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 62
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 26,1
Opis
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.