Hp Smart Tank 515 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Smart Tank 515 - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Strumieniowa (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet - 4 kolory atramentu |
| Zbiornik Uzupełniany | Yes |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 1000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 400 - 800 stron |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 10 str/min (mono) / do 2 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 22 str/min (mono) / do 16 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2" |
| Rozmiar oryginału | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,papier fotograficzny,papier błyszczący,papier matowy |
| Pojemność nośników standardowych | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 30 arkusze |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Wi-Fi(n),Bluetooth LE |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Mobile Printing |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 44.7 cm x 37.3 cm x 15.8 cm |
| Waga | 5.14 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: 1TJ09A
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 6000
- Wydajność tonera kolor [stron] 8000
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 11
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 5
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 14
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 21
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie do 2 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 10
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 2
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Tak
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 300
- Ilość podajników w standardzie 1
- Pojemność podajnika głównego [stron] 100
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 100
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 30
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4; B5; A6; Koperta DL
- Obsługa rodzajów nośników Papier zwykły, matowy broszurowy, błyszczący broszurowy, fotograficzny, koperty oraz inne papiery specjalne do drukarek atramentowych
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Standardowe języki drukarki HP PCL 3 GUI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 18000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 6000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 158
- Głębokość produktu [mm] 373
- Szerokość produktu [mm] 447
- Waga w opakowaniu [kg] 7,25
- Waga produktu (netto) [kg] 5,14
- Wysokość opakowania [mm] 480
- Głębokość opakowania [mm] 198
- Szerokość opakowania [mm] 495
- Ekran LCD
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 3,12
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Strumieniowa - kolorowy |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 1000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 400 - 800 stron |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 2" |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Wi-Fi(n),Bluetooth LE |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Mobile Printing |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 256 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana | 256 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 10 str/min (mono) / do 2 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maks. kopii | 99 |
| Cechy kopiowania | Porównanie,zmiana rozmiaru,Kopia ID |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet |
| Konfiguracja dyszy | 704 dysze (czarne),588 dysz (kolor) |
| Zbiornik Uzupełniany | Yes |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 22 str/min (mono) / do 16 str/min (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 1 pojemnik z czarnym atramentem,1 pojemnik z kolorowym (cyjan,magenta,żółty) |
| Paleta kolorów atramentu | Cyan,magenta,yellow,black |
| Kolor | 4 kolory atramentu |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 3 GUI |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 14 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 20 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 1200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Min. format oryginału | 76,2 x 127 mm |
| Maks. format oryginału | Legal (216 x 356 mm) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Min rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 300 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,papier fotograficzny,papier błyszczący,papier matowy |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),Executive (184 x 267 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A6 (105 x 148 mm) |
| Rozmiar koperty | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm) |
| Format zdjęć bez marginesów | A4 (210 x 297 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 30 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 100 arkusze rozmiar:76 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 300 g/m2 Taca wyjściowa - 30 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 11 str/min (A4) - B/W (ISO) Drukowanie:do 5 str/min (A4) - color (ISO) Drukowanie:do 16 str/min (A4) - color draft Skanowanie:do 3 str/min (A4) - kolor Drukowanie:do 22 str/min (A4) - czarno-biały draft Kopiowanie:do 10 str/min (A4) - B/W (ISO) Kopiowanie:do 2 str/min (A4) - color (ISO) Skanowanie:do 5 str/min (A4) - czarno-biały Kopiowanie:do 22 str/min (A4) - czarno-biały draft Kopiowanie:do 14 str/min (A4) - color draft |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows XP SP3,MS Windows Vista,MS Windows Server 2008,MS Windows Server 2008 R2,MS Windows Server 2012,Windows 8,MS Windows Server 2008 R2 SP1,Windows 8.1,MS Windows Server 2012 R2,Apple Mac OS X 10.10,Windows 10,Apple Mac OS X 10.11,macOS 10.12,MS Windows Server 2016 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 3.12 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 0.75 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x butelka z tuszem (czarny) 1 x butelka z tuszem (cyjan) 1 x butelka z tuszem (magenta) 1 x butelka z tuszem (żółty) |
| Zgodność ze standardami | UL,EN 60950,GS,IEC 60950-1,LVD,EAC,EN 61000-3-3:2013,CISPR 24:2010,EN 55024:2010,EN 61000-3-2:2014,IEC 62368-1,EN 301.893 V2.1.0,EN 55032:2015 Class B,EN 301 489-1 V2.1.1:2017,CISPR 32:2015,ETSI EN 300 328 V2.1.1:2016,EN 62368 |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok lub 30,000 pages |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 44.7 cm |
| Głębokość | 37.3 cm |
| Wysokość | 15.8 cm |
| Waga | 5.14 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość transportowa | 49.5 cm |
| Głębokość transportowa | 19.8 cm |
| Wysokość transportowa | 48 cm |
| Waga transportowa | 7.25 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 51 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% (non-condensing) |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.