Hp Smart Tank 530 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | HP Smart Tank 530 - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Strumieniowa (kolorowy) |
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet - 4 kolory atramentu |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 1000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 400 - 800 stron |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 22 str/min (mono) / do 14 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 22 str/min (mono) / do 16 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Skanowanie | 1200 x 1200 dpi |
| Wyświetlacz | 2.2" |
| Rozmiar oryginału | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm),A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Koperty,papier zwykły,papier fotograficzny,papier błyszczący,papier matowy |
| Pojemność nośników standardowych | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 30 arkusze |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Wi-Fi(n),Bluetooth LE |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Mobile Printing |
| Zasilanie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 44.9 cm x 37.3 cm x 19.8 cm |
| Waga | 6.19 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja na 1 rok |
Kod produktu: 4SB24A
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku Atramentowa kolor
- Wydajność tonera mono [stron] 6000
- Wydajność tonera kolor [stron] 8000
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 11
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 5
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 14
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 21
Parametry skanera
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 1200x1200
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Dom / małe biuro
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Format A4
- Maksymalne miesięczne obciążenie do 2 000 str/msc
- Gwarancja 12 miesięcy
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 22
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 14
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 1200x1200
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- Wi-Fi Direct tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Tak
- Ethernet - druk w sieci LAN Nie
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Tak
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 300
- Ilość podajników w standardzie 1
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 100
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 35
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 100
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 30
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A4; B5; A6; Koperta DL
- Obsługa rodzajów nośników Papier zwykły, papiery fotograficzne HP, papier matowy HP Brochure lub Professional, papier matowy HP Presentation, papier błyszczący HP Brochure lub Professional, inne papiery fotograficzne do druku atramentowego, inne papiery matowe do druku atramentowe
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.11 El Capitan
- Standardowe języki drukarki HP PCL 3 GUI
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 18000
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 8000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 198
- Głębokość produktu [mm] 373
- Szerokość produktu [mm] 449
- Waga w opakowaniu [kg] 8,5
- Waga produktu (netto) [kg] 6,19
- Wysokość opakowania [mm] 480
- Głębokość opakowania [mm] 238
- Szerokość opakowania [mm] 495
- Ekran LCD
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 3,72
Opis
| Ogólne | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku | Strumieniowa - kolorowy |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 1000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 400 - 800 stron |
| Rozmiar przekątnej ekranu | 2.2" |
| Cechy wyświetlacza | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Wi-Fi(n),Bluetooth LE |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Mobile Printing |
| Pamięć | |
|---|---|
| Pamięć standardowa | 256 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana | 256 MB |
| Kopiowanie | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 22 str/min (mono) / do 14 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maks. kopii | 99 |
| Cechy kopiowania | Porównanie,zmiana rozmiaru,Kopia ID |
| Drukowanie | |
|---|---|
| Technologia Inkjet | HP Thermal Inkjet |
| Konfiguracja dyszy | 704 dysze (czarne),588 dysz (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 22 str/min (mono) / do 16 str/min (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem | 1 pojemnik z czarnym atramentem,1 pojemnik z kolorowym (cyjan,magenta,żółty) |
| Paleta kolorów atramentu | Cyan,magenta,yellow,black |
| Kolor | 4 kolory atramentu |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 3 GUI |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 14 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 20 sek |
| Skanowanie | |
|---|---|
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 1200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
|---|---|
| Min. format oryginału | 76,2 x 127 mm |
| Maks. format oryginału | Legal (216 x 356 mm) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 35 arkusze |
| Min rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 300 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,papier fotograficzny,papier błyszczący,papier matowy |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),Executive (184 x 267 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),B5 (176 x 250 mm),A6 (105 x 148 mm) |
| Rozmiar koperty | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm) |
| Format zdjęć bez marginesów | A4 (210 x 297 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 30 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | ADF - 35 arkusze rozmiar:76,2 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 300 g/m2 Taca wejściowa - 100 arkusze rozmiar:76 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 300 g/m2 Taca wyjściowa - 30 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 11 str/min (A4) - B/W (ISO) Drukowanie:do 5 str/min (A4) - color (ISO) Drukowanie:do 16 str/min (A4) - color draft Skanowanie:do 3 str/min (A4) - kolor Drukowanie:do 22 str/min (A4) - czarno-biały draft Kopiowanie:do 10 str/min (A4) - B/W (ISO) Kopiowanie:do 2 str/min (A4) - color (ISO) Skanowanie:do 5 str/min (A4) - czarno-biały Kopiowanie:do 22 str/min (A4) - czarno-biały draft Kopiowanie:do 14 str/min (A4) - color draft |
| Połączenia | |
|---|---|
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | SNMP 3 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | MS Windows XP SP3,MS Windows Vista,MS Windows Server 2008,MS Windows Server 2008 R2,MS Windows Server 2012,Windows 8,MS Windows Server 2008 R2 SP1,Windows 8.1,MS Windows Server 2012 R2,Apple Mac OS X 10.10,Windows 10,Apple Mac OS X 10.11,macOS 10.12,MS Windows Server 2016 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 3.72 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 0.83 wat |
| Różne | |
|---|---|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB |
| Zgodność ze standardami | UL,EN 60950,GS,IEC 60950-1,LVD,EAC,EN 61000-3-3:2013,CISPR 24:2010,EN 55024:2010,EN 61000-3-2:2014,IEC 62368-1,EN 301.893 V2.1.0,EN 55032:2015 Class B,EN 301 489-1 V2.1.1:2017,CISPR 32:2015,ETSI EN 300 328 V2.1.1:2016,EN 62368 |
| Standardy ochrony środowiska | |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
|---|---|
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok lub 30,000 pages |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 44.9 cm |
| Głębokość | 37.3 cm |
| Wysokość | 19.8 cm |
| Waga | 6.19 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
|---|---|
| Szerokość transportowa | 49.5 cm |
| Głębokość transportowa | 23.8 cm |
| Wysokość transportowa | 48 cm |
| Waga transportowa | 8.5 kg |
| Parametry środowiska | |
|---|---|
| Emisja dźwięku | 50 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% (non-condensing) |
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.