Oki B721dn Drukarka mono
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Oki B721dn Drukarka mono
| Opis produktu | OKI B721dn - drukarka - monochromatyczny - LED |
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - LED - monochromatyczny |
| Waga | 27 kg |
| Klasa nośników | A4 |
| Max rozmiar nośnika | A4 (210 x 297 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 76 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 216 mm x 1321 mm |
| Prędkość drukowania | Do 47 str/min - czarno-białe - A4 (210 x 297 mm) |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 1200 x 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN,host USB |
| Procesor | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 256 MB (768 MB) |
| Standardowe języki drukarki | PCL 5E,PostScript 3,EPSON FX,IBM PPR,XPS |
| Kody paskowe | Code 39,UCC/EAN-128,QR code,EAN/JAN-8,EAN/JAN-13,UPC-A,UPC-E,Codabar,Code 128,Interleaved 2 of 5,Postnet,PDF417,OCR-A,OCR-B,kod pocztowy |
| Typy nośników | Koperty,papier zwykły |
| Całkowita pojemność nośników | 630 arkusze |
| Obługa nośników | Taca uniwersalna na 100 arkuszy,podajnik papieru na 530 arkuszy |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 200000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 20000 pages |
| Praca w sieci | Serwer wydruków |
| Zasilanie | AC 230 V |
| Wymagania systemowe | UNIX,Linux,Microsoft Windows XP SP2 lub wyższy,Apple MacOS X 10.4,Apple MacOS X 10.6,Microsoft Windows Vista (32/64 bits) SP2,Apple MacOS X 10.5,Microsoft Windows Vista SP1,Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 Edition,Microsoft Windows 7 (32/64 bits),Microsoft Windows Server 2003 (32/64-bits) SP2,Apple MacOS X 10.7 Lion,Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits) SP1,Windows 8 (32/64 bits),Apple MacOS X 10.8 |
| Gotowość | Zgodny z Windows 7 |
| Gwarancja producenta | 3 lata gwarancji dla zarejestrowanych produktów |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 43.5 cm x 49.8 cm x 41 cm |
2 157,43 zł
Cena
2 157,43 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2 157,43 zł
Promocja trwa do %s
2 653,64 zł
Cena
2 653,64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2 653,64 zł
Promocja trwa do %s
Negocjuj cenę
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 45487002
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery
-
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 2 389,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 1 942,28 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.Niedostępny Dostępność: brak towaru
-
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 287,30 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 233,58 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 320,23 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 260,35 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 325,35 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 264,51 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 340,22 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 276,60 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 129,36 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 105,17 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Nowości
Wszystkie nowości
Opis
-
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Kod produktu 1088 NTRA Kod producenta R1088#NTRA
Producent Easy Life S.r.l.4 częściowy Zestaw na przystawki
Cena brutto 195,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 158,54 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu
Produkty dnia
Opis
-
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu
Polecana kolekcja
Cała kolekcja
Opis
-
Cena brutto 47,43 złw tym %s VAT w tym 8% VATCena netto 43,92 złbez 8% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 13,07 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 12,45 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 21,26 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 20,25 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 9,99 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 9,51 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Oki B721dn Drukarka mono