Oki B840dn Drukarka mono A3
0.00
(Oceny: 0)
Wystaw opinię o produkcie
Oki B840dn Drukarka mono A3
| Opis produktu | OKI B840dn - drukarka - monochromatyczny - LED |
| Typ drukarki | Drukarka grupy roboczej - LED - monochromatyczny |
| Waga | 28 kg |
| Klasa nośników | A3 |
| Max rozmiar nośnika | A3 (297 x 420 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo) | 76 mm x 148 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo) | 297 mm x 431,8 mm |
| Prędkość drukowania | Do 40 str/min - maks. prędkość - A4 (210 x 297 mm) ¦ Do 22 str/min - maks. prędkość - A3 (297 x 420 mm) |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W) | 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Interfejs | Równoległe,USB,LAN |
| Procesor | PowerPC 464FP H90 533 MHz |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.) | 128 MB (640 MB) |
| Standardowe języki drukarki | PCL 5E,PostScript 3,EPSON FX,IBM PPR,SIDM |
| Kody paskowe | Kod pocztowy |
| Typy nośników | Koperty,etykiety,papier zwykły |
| Całkowita pojemność nośników | 630 arkusze |
| Obługa nośników | Taca uniwersalna na 100 arkuszy,podajnik papieru na 530 arkuszy |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 100000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 20000 pages |
| Praca w sieci | Serwer wydruków - Ethernet,Fast Ethernet |
| Zasilanie | AC 230 V |
| Wymagania systemowe | Microsoft Windows Server 2008 R2,Apple MacOS X 10.3.9 - 10.6,Microsoft Windows 7 (32/64 bits),Microsoft Windows XP (32/64 bits),Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits),Microsoft Windows Server 2003 (32/64-bits) |
| Gotowość | Zgodny z Windows 7 |
| Gwarancja producenta | 3 lata gwarancji dla zarejestrowanych produktów |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 48.5 cm x 52.1 cm x 38.3 cm |
4 663,59 zł
Cena
4 663,59 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4 663,59 zł
Promocja trwa do %s
5 736,21 zł
Cena
5 736,21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5 736,21 zł
Promocja trwa do %s
Negocjuj cenę
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 1308001
Cechy produktu
Cechy produktu
Parametry druku
- Technologia druku LED
- Wydajność tonera mono [stron] 20000
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 40
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 5
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Firma
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - mono
- Funkcje urządzenia jednofunkcyjne - tylko drukowanie
- Format A3
- Maksymalne miesięczne obciążenie 90 000 - 190 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Komunikacja
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Nie
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 200
- Ilość podajników w standardzie 2
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 630
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 1690
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 250
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A3, A4, A5, B4, B5, koperty (Com – 9, Com – 10, DL, Monarch, C4, C5), etykiety
- Obsługa rodzajów nośników papier zwykły, koperty
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS OS X 10.8 Mountain Lion
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki PCL5e, PostScript 3 (emulacja), SIDM (IBM-PPR, EPSON-FX)
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 6000
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 373
- Głębokość produktu [mm] 521
- Szerokość produktu [mm] 485
- Waga produktu (netto) [kg] 28
- Szerokość opakowania [mm] 32,5
- Certyfikat Energy Star tak
- Ekran LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 54
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 1200
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 75
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery
-
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 2 389,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 1 942,28 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.Niedostępny Dostępność: brak towaru
-
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 287,30 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 233,58 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 320,23 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 260,35 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 325,35 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 264,51 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 340,22 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 276,60 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 129,36 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 105,17 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Nowości
Wszystkie nowości
Opis
-
Cena brutto 99,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 80,49 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Kod produktu 1088 NTRA Kod producenta R1088#NTRA
Producent Easy Life S.r.l.4 częściowy Zestaw na przystawki
Cena brutto 195,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 158,54 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 489,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 397,56 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu
Produkty dnia
Opis
-
Cena brutto 10 900,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 861,79 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 10 088,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 8 201,63 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 7 760,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 6 308,94 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: na wyczerpaniu -
Cena brutto 209,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 169,92 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu CN056AE Data 09/2020
Producent HpTusz Hp 933XL Yellow CN056AE 8,5 ml Przeterminowany 09/2020
Cena brutto 45,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 36,59 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: duża ilość -
Cena brutto 309,03 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 251,24 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: duża ilość -
Kod produktu 7ZU81A Kod producenta 7ZU81A
Producent HpHP Color LaserJet Enterprise M554dn Drukarka kolorowa
Cena brutto 2 545,00 złw tym %s VAT w tym 23% VATCena netto 2 069,11 złbez 23% VATCeny podane bez kosztów dostawy. Dostępność: na wyczerpaniu
Polecana kolekcja
Cała kolekcja
Opis
-
Cena brutto 47,43 złw tym %s VAT w tym 8% VATCena netto 43,92 złbez 8% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 13,07 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 12,45 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 21,26 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 20,25 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość -
Cena brutto 9,99 złw tym %s VAT w tym 5% VATCena netto 9,51 złbez 5% VATCeny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność: średnia ilość
Opinie
Opinie
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Oki B840dn Drukarka mono A3