Oki MC883dn Urządzenie wielofunkcyjne kolor A3
Wystaw opinię o produkcie
| Opis produktu | OKI MC883dn - drukarka wielofunkcyjna - kolorowy |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu | Super G3 - papier zwykły |
| Technologia druku | LED (kolorowy) |
| Normatywny cykl pracy(maks.) | 75000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna | 10000 pages |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 35 str/min (mono) / do 35 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 dpi (mono) / do 600 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 35 str/min (mono) / do 35 str/min (kolor) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 1200 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość transmisji faksu | 33.6 Kbps |
| Skanowanie | 600 x 600 dpi |
| Rozmiar oryginału | A6 (105 x 148 mm) (min) - A3 (297 x 420 mm) (maks.) |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów | 100 arkusze |
| Rozmiar nośnika | A6 (105 x 148 mm) (min) - 297 x 1321 mm (maks.) |
| Rodzaj nośnika | Folie do przezroczy,koperty,papier zwykły,etykiety,banery |
| Pojemność nośników standardowych | 400 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 100 arkusze |
| Pojemność tac odbiorczych | 450 arkusze |
| Automatyczny dupleks | Tak (kopiowanie) Tak (drukowanie) Tak (skanowanie) |
| Dostępność Połączenia | Tak |
| Interfejs | USB 2.0,Gigabit LAN |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Zapisywanie do pamięci flash USB,skanowanie do e-mail,skanowanie do folderu |
| Zasilanie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 56.3 cm x 60 cm x 70 cm |
| Waga | 64 kg |
| Standardy ochrony środowiska | Tak |
Kod produktu: 45850304
Cechy produktu
Parametry druku
- Druk w kolorze tak
- Technologia druku LED
- Wydajność tonera mono [stron] 15000
- Wydajność tonera kolor [stron] 10000
- Rozdzielczość druku - kolor [dpi] 1200x1200
- Rozdzielczość druku - mono [dpi] 1200x1200
- Szybkość drukowania - mono (A4) [str. / min.] 35
- Szybkość drukowania - kolor (A4) [str. / min.] 35
- Czas wydruku 1-wszej strony - mono [sek.] 9,5
- Automatyczny druk dwustronny (duplex) tak
- Czas wydruku 1-wszej strony - kolor [sek.] 9,5
Parametry skanera
- Skanowanie dwustronne tak
- Skanowanie w kolorze tak
- Skanowanie do e-mail tak
- Skanowanie do chmury tak
- Skanowanie do pliku tak
- Formaty plików skanowania Bezpieczny plik PDF, skompresowany plik PDF, JPEG, TIFF, XPS
- Skanowanie do pamięci USB tak
- Optyczna rozdzielczość skanowania [dpi] 600x600
- Skanowanie do folderu sieciowego tak
Parametry podstawowe
- Miejsce użytkowania Korporacja
- Przeznaczenie do druku tekst i grafika - kolor
- Funkcje urządzenia wielofunkcyjne - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
- Format A3
- Maksymalne miesięczne obciążenie 49 000 - 90 000 str/msc
- Gwarancja możliwość rozszerzenia do 36 miesięcy po rejestracji
Parametry faksu
- Możliwość wysyłania/odbierania faksów tak
- Wysyłanie faksów z opóźnieniem tak
- Wysyłanie grupowe tak
- Szybkość modemu [kbps] 33,6
Parametry kopiowania
- Kopiowanie w kolorze tak
- Szybkość kopiowania monochromatycznego [str./min] 35
- Szybkość kopiowania w kolorze [str./min] 35
- Automatyczne kopiowanie dwustronne tak
- Rozdzielczość kopiowania [dpi] 600x600
Komunikacja
- Drukowanie z urządzeń mobilnych tak
- Drukowanie z chmury tak
- USB Host (drukowanie z pendrive) tak
- NFC Nie
- Wireless - druk przez WiFi Opcjonalnie
- Ethernet - druk w sieci LAN Tak
- szeregowy port RS-232 Nie
- Bluetooth Nie
Obsługa nośników
- Maksymalna gramatura nośników [g/m²] 256
- Ilość podajników w standardzie 2
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) tak
- Opcjonalny podajnik papieru tak
- Pojemność podajnika głównego [stron] 300
- Pojemność podajnika automatycznego (ADF) [stron] 100
- Maksymalna pojemność podajników [stron] 400
- Pojemność odbiornika papieru [stron] 350
- Możliwość drukowania na kopertach tak
- Obsługa formatów A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, Letter, Legal 13, Legal 13.5, Legal 14, Executive, Tabloid (11" x 17"), Statement, Folio, 8K, 16K, koperty, pocztówka, pocztówka zwrotna, rozmiar niestandardowy: szerokość 64-297 mm × długość 90-1321 mm
Obsługiwane języki i systemy
- Obsługiwane wersje systemu Windows Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu – MacOS Mac OS X 10.7 Lion lub starszy
- Najstarsza obsługiwana wersja systemu - Windows Server Windows Server 2003
- Standardowe języki drukarki Emulacja PostScript 3, emulacja PDF v1.7, emulacja PCL 5c, emulacja PCL 6 (XL), emulacja XPS, emulacja IBM ProPrinter, emulacja Epson FX
- Obsługa Postscript 3 tak
Zawartość opakowania
- Materiały eksploatacyjne w zestawie tak
- Kabel faksu w zestawie tak
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - mono [stron] 2500
- Wydajność załączonych materiałów eksploatacyjnych - kolor [stron] 2500
Parametry inne
- Wysokość produktu [mm] 563
- Głębokość produktu [mm] 700
- Szerokość produktu [mm] 600
- Waga produktu (netto) [kg] 64
- Ekran Dotykowy, kolorowy LCD
- Poziom hałasu podczas pracy [dB] 54
- Maksymalne zużycie energii podczas pracy [W] 1400
- Zużycie energii w trybie gotowości [W] 120
Bestsellery
Produkty dnia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.